Esnaf lokantasından kovulan Mehmet Şef konuştu

Masterchef Türkiye yarışmasının jüri üyelerinden Mehmet Yalçınkaya‘nın bir restorandan kovulduğu anlara ait görüntüler gündem olmuştu. Yaşananlara ilişkin açıklamalarda bulunan Yalçınkaya, "Kurgu değildi. Biz esnaf lokantasında adap ve usulleri yansıtmaya çalıştık." dedi

featured

MasterChef Türkiye yarışmasının jüri üyelerinden şef Mehmet Yalçınkaya’nın bir esnaf lokantasından kovulduğu anlara ait görüntüler sosyal medyada paylaşılmıştı. Mehmet Yalçınkaya’nın görüntülerde “Parasıyla değil mi? Parasını verip yemek yiyemiyoruz, ne biçim yere geldik” gibi sözleri sonrası lokanta sahibi tarafından mekandan kovulduğu görülmüştü. Görüntülerin “Esnaf” isimli belgelese ait olduğu ortaya çıkmıştı.

 ‘ESNAF LOKANTASINDA ADAP VE USULLERİ YANSITMAYA ÇALIŞTIK’

TRT yayınına konuk olan Mehmet Şef, başına gelen bu olayı anlattı. Olayın kurgu olmadığını söyleyen Mehmet Şef “Biz esnaf lokantasında adap ve usulleri yansıtmaya çalıştık. Bu gibi yerlerde kurallara uymadığın zaman kovulursuna inanmıyorlardı. Ben duygulandım mesela. Ustamız şu anda izlemiyor olabilir. Kendisi öyle biri değil. Onu görecekler. ‘Benim kurallarım var” diyor. Bu kurallara uymayan kişi burada yemek yiyemez” diye konuştu.

thumbnail
İlişkili Haber

Mehmet Şef esnaf lokantasından neden kovuldu?

Esnaf lokantasından kovulan Mehmet Şef konuştu

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!