Fatih Portakal, İsmail Küçükkaya'ya mı gönderme yaptı

FOX TV'den istifa ederek çiftliğine yerleşen Fatih Portakal ayrılış nedeniyle ilgili söylentilere sert çıktı. İsmail Küçükkaya Fatih Portakal'ın ayrılışıyla ilgili konuşmuştu.

Fatih Portakal, İsmail Küçükkaya'ya mı gönderme yaptı

FOX TV'den sürpriz bir kararla ayrılan Fatih Portakal İzmir'deki çiftliğine yerleşti. 

Portakal, FOX TV'den ayrılışıyla ilgili yapılan yorumlara tepki gösterdi. 

Fatih Portakal yaptığı açıklamada "Biraz kendimden bahsedeyim dedim. Kimilerine göre çok senaryoların üretildiği ayrılış sürecim oldu ama onu konuşmayacağım. Herkesin kafasına göre bir düşüncesi var. Ne derece doğru ben biliyorum. Bugünün konusu bu değil. Ayrılmaya karar verirken bir cümle kurmuştum. Toprağın ritminde yaşam diye... Onu anlatmak istiyorum" dedi.

Portakal'ın ifadeleri eski çalışma arkadaşı İsmail Küçükkaya'ya bir gönderme olarak yorumlandı. 

İsmail Küçükkaya daha önceki açıklamasında "Kendiliğinden bırakmaz insan. İklim meselesi. Karşı karşıya kaldığımız baskı onu yıldırdı" demişti.

Fatih Portakal şunları söyledi: 

"Toprağın ritminde yaşayacağım, dedim, herkes kendince bir şey söyledi. İyi de tespitleri, yazıp çizdikleri senaryolar doğru muydu? Onları okuduğumda sadece tebessüm ettim. O kadar!"

Şehir hayatından bunaldığını söyleyen Portakal "Ben biraz huzurlu olmayı koca şehrin içinde daha fazla olmak istemiyorum. O kalıbın dışına çıkmak istedim. Beni sokmak istedikleri o kalıbı darmadağın etmek istedim toprağın hükmünde olmak istedim" diye konuştu.