FETÖ’den New York sokaklarında Erdoğan reklamları

featured

ABD’deki FETÖ’cüler Türkiye’ye karşı kara propaganda faaliyetlerini sokaklara taşıdı. New York’un en işlek caddelerinden birinde yer alan reklam panolarına, Türkiye ve Erdoğan aleyhinde ilanlara yer verildi.

FETÖ‘nün ABD’deki platformlarından olan “Silenced Turkey” oluşumu, cezaevindeki örgüt üyelerini aklamak için Türkiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aleyhinde kara propaganda faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürüyor.

‘STOP ERDOĞAN’ İLANLARI

ABD’nin metropolü New York’un en işlek caddelerinden biri olan Time Square’de yer alan dev dijital reklam panolarında “Stop Erdoğan” ilanı veren FETÖ’cüler, bir başka ilanda da Türkiye’de 5 bin kadın ve 780 bebeğin “siyasi tutuklu” olduğu iddiasında bulundu.

EMRE USLU: YARIN ÖLÜR GİDERLER AMA…

Twitter hesabından söz konusu ilanı paylaşan firari FETÖ’cü Emre Uslu, “Hep söylerim devletin aklı varsa Gülen Cemaatinden kendine düşman bir diaspora oluşturmaz. RTE’de Bahçeli de Fidan da yarın ölür gider ama diaspora kalır. Bu insanları ülkelerine düşman etmeyin. Türkiye zarar görür bundan” ifadelerini kullandı.

İşte sosyal medyada dolaşan görüntü:

FETÖ’den New York sokaklarında Erdoğan reklamları

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

9 Yorum

 1. 1 sene önce

  zaten düşmansınız düsman degilseniz bu yaptıklarınız neeee.siz gittiniz yunana sığındınız,siz gittiniz sidikli kovboylara sığındınız.Bunlar sizi cok sevdikleri icin bağırlarına bastılar.o komplo kurdugunuz subaylar da yurt dışından vatana gelip teslim oldular.şeref ve haysiyet meselesi

  Cevapla
 2. 1 sene önce

  Üç beş bin fetöcü kendini koskoca Türkiye’den üstün görüyor. 15 Temmuz’da aldınız ağzınızın payını. Bir daha deneyin, göreyim sizi. Dışarıdan sallaması kolay. Gelin burada söyleyin o sözleri.

  Cevapla
 3. 1 sene önce

  Ulan ermini diasporası vardı bide bunlar cikti

  Cevapla
 4. 1 sene önce

  Bu ülkenin MIT’i ne yapıyor? Nasıl bir cürettir bu? Amerika’da yaşayan vatansever Türk’ler ne yapıyor? Birileri bunu açıklamak zorunda…

  Cevapla
 5. 1 sene önce

  ABD halkının kendisine faydası yok, hal böyle iken bunlar propagandayı kime yapıyor. İlginç bir olay.

  Cevapla
 6. 1 sene önce

  Bu propaganda ABD halkına değil “Bu insanları ülkelerine düşman etmeyin. Türkiye zarar görür bundan” manipülasyon bu cümlede saklı, propaganda Türk halkını manipüle etmek için küçücük akılları ile oyun oynuyorlar. Türkiye diasporadan korksa Ağrı ilini ermenilere çoktan vermişti, var mı öyle bir dünya. Sepeti koluna herkes kendi yoluna diyeceksin bunlara.

  Cevapla
 7. 1 sene önce

  Aptal Amerikan Halki, bu reklamlari görsün de düsünsün: bir tane dogru dürüst saglik sigortalari yokken, devlete ödedikleri vergilerden toplanan paralarla Biden Hükümeti bu ilanlari veriyor. Aptalliklarina doymasinlar.
  Asi olacak paralari yok, sokaklarda sürünüyorlar…

  Cevapla
 8. 1 sene önce

  iki reklam vermis onun uzerinden algi kasmaya calisiyor aveller. Kucucuk akillariyla oyunlar bir seyler. Hahaha. Her yere reklam verin her yere. Sizin artik bu ulkeyle alakaniz bitti. Oldugunuzde mezarlariniz bile Turkiye disinda olacak.

  Cevapla
 9. 1 sene önce

  1. Bu reklamları vermeye feto’nun parası yetse bile, biden hükümetinin izni olmadan asla veremezler. Ayrıca bu reklamlar, biden yönetiminin demokrasi getirme anlayışındaki değişikliğindeki ilk uygulamasıdır. Önce amerikan halkını ikna et , sonra demokrasiyi götür. Bu reklam ile Türkiye’ de yaz sonunda siyasi karışıklıklar olursa kimse şaşırmasın. buna karşı şimdiden tedbirlerin alınması gerek. Biden – fetö tezgahına geçit verilmemeli.

  2. Türkiye, her türlü iktidar formülünü deneyerek tek adam rejimine kadar geldi. Bundan öte rejim kalmadı. Bu rejim , böl ve yönet oportünist politika esasına dayalı olarak sürekli ülkeyi gerdi ve artık neredeyse bölecek bir şeyde kalmadı. Yakında kendisinide bölmeye kalkarsa sürpriz olmaz.

  3. Her tek adam rejiminin maruz kaldığı , iktidar zehirlenmesine erdoğan’ da yakalandı ve bu yönde kararlı adımlarla ilerlemektedir. Bu ise hem kendisi için hemde ülkemiz için en zayıf karındır. Biden -fetö ikilisi bu zayıf noktaya oynamaktadırlar. Abd nin hedefi, S400 ler ve bir kuşak bir yol projesine engel olmak, hatta rüya hedefi Türkiye yi parçalara ayırmak , feto’yüde yeni hain uşak olarak kullanmak. Feto zaten emre amade hain uşak olarak görev beklemektedir.

  Oy’u halktan, akıl’ı danışmanlarından alan hiçbir tek adam iktidarı yaşamamıştır. Danışmanlar profesyonel adamlardır. Patronu batırırlar, kendileride çeker giderler. İflas edende patron olur. Benim profesyonel tanımım , “ işler zora girince çekip giden adama , profesyonel denir “ . artık ne içeride nede dışarıda erdoğanın ne dediği kimsenin umurunda değil, hatta tepki ile karşılanıyor. Danışmanların erdoğanı getirdiği nokta budur.

  4. Esasında , ne istedilerde vermedik , diyenler feto ile işbirliklerinide itiraf etmişlerdir. Zira aralarındaki düşmanlık fikir ayrılığından değil, darbe yapmaya kadar varan menfaat çatışmasından kaynaklanmaktadır. Menfaatlerin sonu yoktur. bırakın Türkiye’ yi, dünyayı bile verseniz yetmez.

  Timur 1402 de Ankara savaşında Yıldırım Bayazıt’ı yendiğinde , duymuşki Osmanlı sarayında bir dünya haritası varmış. Tizzz onu getirin diye emretmiş. Harita masanın üstünde, erkan ayakta el pençe bekler , Timur saatlerce konuşmadan haritaya bakar ve sonunda doğrulup eliyle haritayı hafifçe iterek derki “ bu dünya ne kadar küçükmüş, bir hükümdara bile yetmez “ . güç zehirlenmesi işte böyle bir şey.

  5. Elma armut gibi bölünmüş halk ve Tabela kurumları haline dönüştürülmüş devlet yapısı ile abd-feto tezgahını bozmanın tek yolu seçime gitmek, fonksiyonel meclis ve senatolu parlamenter sisteme dönmektir.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!