Fetullah Gülen dinlemekten beyni sulanan Fatih Tezcan yine Atatürk’e hakaret etti

Sosyal medyada Atatürk'e küfürler yağdıran ve elini kolunu sallayarak gezen Fatih Tezcan bugün de hakaretlerine devam etti.

Fetullah Gülen dinlemekten beyni sulanan Fatih Tezcan yine Atatürk’e hakaret etti

Atatürk’e ettiği küfürler yanına kâr kalan yobaz Fatih Tezcan, bugün yine Atatürk’ü hedef aldı.

Tezcan, Atatürk’e “mülteci” dediği gerekçesiyle Türkiye’ye girişte Sabiha Gökçen Havalimanı’nda gözaltına alınan Tuğrul Selmanoğlu‘nun mesajını paylaşarak, “Birine ‘mülteci’ demek hakaret değildir ama bir puta ‘mülteci’ demek tabi hakarettir. 2-Mülteci midir bilmem ama Millet’in âcilen kurtulması gereken, faşist bir ideolojinin kurucusudur.” dedi.

Canan Kaftancıoğlu’nun terörü öven eski paylaşımlarından ceza alması üzerine sosyal medyada vatandaşlar Tezcan ve benzeri isimlerin de yargılanması gerektiğini belirten paylaşımlarla savcıları göreve çağırıyorlar.

İÇ SAVAŞ KIŞKIRTICISI

Fatih Tezcan, 3 Nisan günü twitter hesabından 31 Mart yerel seçimlere dair yaptığı paylaşımda korkunç ifadelerde bulunmuştu. Tezcan attığı mesajlarında “Oyla değilse zorla derlerse, Marmara’yı kan götürse de İstanbul’u vermeyiz… FETÖ Kemalizm’in Özbeöz evlâdıdır. Bu ülkede 2 vesayet vardır ve bunlar gizli ortaktır: Kemalist Terör Örgütü ve Fetullahçı Terör Örgütü. Dün bunları söylediğimde birileri inanmıyordu. Bugün? YSK Hâkimleri Türk Devleti’ne FETÖ ile birlikte Yargı Darbesi yapıyor ve hepsi Kemalist” demişti.

Kaftancıoğlu’ndan eksik kalır yanları yok: Fatih Tezcan, Hilal Kaplan, Cemile Bayraktar, Nagehan Alçı

Geçmişte Fetullah Gülen’e övgüler düzen Tezcan, “Gülen’i günde 20 saat dinlerdim” demişti.

Fatih Tezcan, Atatürk’e saldırmak için PKK terör örgütünün savunuculuğunu dahi yapmakta.