Firari FETÖ’cülerden Ali Babacan’lı mesajlar

featured

Firari FETÖ’cüler Adem Yavuz Arslan ve Emre Uslu, Twitter’dan FETÖ’cü olduğu gerekçesiyle KHK ile ihraç edilen Babacan’ın eski korumasının fotoğrafını paylaştı. İki FETÖ’cü de Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’a sitem etti…

VERYANSIN TV

Firari FETÖ’cü Adem Yavuz Arslan arşivleri açtı, FETÖ’den ihraç edilen Babacan’ın eski korumasının fotoğraflarını paylaştı.

Adem Yavuz Arslan “Arşivde karşıma çıktı. Babacan ile Bakü’den Brüksel’e uçuyorduk. Koruması Mehmet Amir ile o zaman tanışmıştım. O yolculukta ve daha sonraları her daim okurken görürdüm. KHK ile atılmış, tutuklanmış, cezaevinde kanser olmuş. Memlekette okuyup düşünen herkese düşmanlığı var bu rejimin.” paylaşımında bulundu.

Adem Yavuz Arslan’ın paylaşımını alıntılayan Emre Uslu da ”Ali Bey hatırladınız mı Mehmet’i? Şahitim gecesini gündüzünü verdi rahat çalışın diye. Sizin yapmadığınız hangi işi yaptı, hangi suçu işledi ki bu muameleyi reva gördünüz? Bacımın başörtüsü diye döktüğün sahte gözyaşlarından olsun Mehmet için bir damla yok mu?” ifadelerini kullandı.

Firari FETÖ’cülerden Ali Babacan’lı mesajlar

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 sene önce

    Hepiniz de aynı yerdeydiniz aslında.
    Alın Emre Uslu’yu vurun korumaya…

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!