Gara’da 16 şehit vermişken İzmir Büyükşehir Belediyesi buna nasıl göz yumdu!

featured

İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait Kültürpark binasında HDP İzmir Kadın Meclisi tarafından panel düzenlendi. Henüz Gara şehitlerimiz toprağa verilmemişken panelde, terör örgütü PKK’nın elebaşı Abdullah Öcalan’a özgürlük çağrısı yapıldı.

Gara’da terör örgütü PKK, 13 vatandaşımızı katletti. Şehitlerin cenazeleri henüz toprağa verilmemişken İzmir’de dikkat çeken bir panel düzenlendi.

Yeni Asır’dan Erhan Gülenç’in haberine göre, HDP İzmir Kadın Meclisi,salı günü belediyeye ait Kültürpark’ta Belediye Başkanı CHP’li Tunç Soyer’in makam odalarından birinin hemen yanında yer alan salonda “Abdullah Öcalan’a özgürlük” seslerinin yükseldiği bir panel düzenledi.

Panelde PKK’nın İmralı’daki hapiste olan lideri Abdullah Öcalan konuşulurken Türkiye Cumhuriyeti’ne iftiralar atıldı.

“Tecrit, açlık grevleri ve hak ihlalleri” konulu panelde HDP Kadın Meclisi Sözcüsü Ayşe Acar Başaran da yer aldı. Panelde konuşan Başaran, “Öcalan dünyada örneği olmayan benzersiz bir rejimle tecrit altında tutuluyor” dedi.

Gara’da 16 şehit vermişken İzmir Büyükşehir Belediyesi buna nasıl göz yumdu!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

15 Yorum

 1. 1 sene önce

  böyle devam ederse, hele terör olayları, bombalamalar tekrar başlarsa, Erdoğan hükümeti yeni bir açılım yapmak zorunda kalacak.

  Cevapla
 2. 1 sene önce

  Kalplerinde bulunan yalanı belli/bol olan hep aynı tipler.

  Cevapla
 3. Nasılsanız öyle idare olunursunuz buyurmuştur Allah

  Cevapla
 4. 1 sene önce

  kemalin chp si bogazına kadar hainlige battılar

  Cevapla
 5. 1 sene önce

  Göz yumma yok Turkuye cumhuriyeti Ataturk ilke devrimleri ve Türk kimliğine karşı emperyalizmin on yıllar önce açtığı cepheyi Atatürk posterli sahte vatanseverleri de dahil ederek genişletmek Truva atligi yapmak var.

  Cevapla
 6. 1 sene önce

  sosyal medyada atatürk profil resmiyle pkk güzellemesi yapan kemalistleri gördükçe kusasım geliyor bu kadarmı düştünüz be

  Cevapla
 7. İzmir Büyükşehiri , HDP nin Büyükçehiri gibi düşünün , belediyenin kuruluşlarına atananların kimliklerine bakın anlarsınız sırf CHP diye susarsanız dilsiz şeytan olursunuz!

  Cevapla
 8. 1 sene önce

  Bu yapılanlar, soysuz Soyer için çok normal. Geçenlerde İZMİR için para bastırıp, Bayrak yaptıracağım demesinin altında neler vardı.

  Cevapla
 9. 1 sene önce

  Aziz Kocaoğlu döneminde de veriliyordu Kültür park siyasi partilere. Neticede yssal parti. Buradan sallayacağına akpli ler mhpliler adam olup kapatsınlar hdpyi. Kim tutuyor ellerini

  Cevapla
 10. 1 sene önce

  Onlar Kürtçülerdir, Atatürkçü görünüp “Atatürk de Kürdistana Evet diyecekti ama ömrü yetmedi!” diye propaganda yayarlar..

  Cevapla
 11. 1 sene önce

  adresini ver de sana bir kilo gondereyim.

  Cevapla
 12. 1 sene önce

  Bu haberde bir tuhaflık var? Bu toplantı belediye ya ait binada yapılması mı sorun? yoksa valilikten izin alınarak panel adı altında “Bebek katiline özgürlük” sloganı atılmasına devletin izin vermesi mi sorun? Bence dürüst olmak lazım her ikisi de sorun ama birini görmemezlikten gelmek haberin niteliğinden çok verilişini tartıştırıyor, bu sitenin tarafsızlığını gölgeliyor.

  Cevapla
 13. 1 sene önce

  Göktürk Börü kardeş, her yüzüne Atatürk maskesi takan liberal, etnik bölücüye Kemalist olduğunu kabullenerek kavram kirliliğine katkıda bulunuyorsunuz. Biraz özen lütfen.

  Cevapla
 14. Atatürk profili koyunca kemalist mi oluyor ? bende nasa fotosu koyayyım astronot sayın.

  Cevapla
 15. 1 sene önce

  ATATÜRK ün partisi chp kurtuluş savaşı verdi kuvvayı milliyeydi fetö kuklası amerikan piyonu kemal kılıdar oglunun chp ise vatanı bölüyor amerikaya uşaklık yapıyor pkk ve terör şebekeleri ile yatıp kalkıyor ordumuza katil deyip satılmışlar diyor kemalin chp vatana ihanet ediyor amerikadan medet umup demokrasi dileniyor

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!