‘Görüşen şerefsizdir’ demişti Sedat Peker o görüşmenin kaydını yayınladı

featured

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Sedat Peker arasında aracılık yaptığı öne sürülen Hadi Özışık, kendini ‘söyleyen şerefsiz’ sözleri ile savundu. Peker bu açıklamanın ardından Özışık ile olan görüşmesinin videolarını paylaştı.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in tarif ettiği üzere suç örgütü lideri Sedat Peker ile görüştüğü ifade edilen Hadi Özışık, Halk TV’ye açıklama yaparak, “Görüşen şerefsizdir” yönünde açıklama yaptı.

Hadi Özışık’ın açıklamalarından kısa bir süre sonra Sedat Peker, söz konusu görüşmenin videosunu yayınladı. Hadi Özışık’ın Peker ile konuşmasında Süleyman Soylu ve oluşan gündeme ilişkin Peker’e bilgi verdiği görüldü.

İki videoyu peş peşe paylaşan Peker, “Kıymetli dostlarım, İnternethaber sitesinin sahibi olan Hadi Özışık – Süleyman Özışık kardeşler en yakınları olan Süleyman Soylu’yla benim aramda aracılık yaptıklarını yalanlamışlar. ‘Söyleyen şerefsizdir’ demişler. Ben kimseye hile yapmam, ancak kendimi de rezil duruma düşürmem” notunu düştü. 

‘Görüşen şerefsizdir’ demişti Sedat Peker o görüşmenin kaydını yayınladı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

11 Yorum

 1. 2 sene önce

  elemanin ne oldugunu anladiktan sonra “ben hemen geri donecegim”… geri donmus bu sekilde Sedat Peker. Bunlara mustehak, ifsa etmekte Sedat Peker’in yaptigi dogru bir yanlis da yok. Seref bunlarin agzinda sakiz olmus. Allah’in gordugunu, bildigini neden soylemiyorsun. Sanki ne olacak, evet ben gittim desen, dogruyu soylesen. Yok maksat, oyle gorunup boyle davranmak ki munafikligin kelime anlamidir. Bu adamlar o kadar kotu ki, Sedat Peker artik benim gozumde bir anadolu insani.

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  Sedat Peker gerçekten zeki birisi.

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  Haysiyeti aldiklari maas kadar olanlar derken adam dogru söylemis duruma baklilirsa.

  Cevapla
 4. 2 sene önce

  Akp den kimse knousmuyor sen niye kendini ortaya atiyorsun demismis. Ate s olmayan yerde duman olmazmis Hadi efendi. Hepiniz cukursunuz.

  Cevapla
 5. Nargile içen kişi dumanı Sedat Peker’in yüzüne üfleyerek ne demek istemiş!

  Cevapla
 6. 2 sene önce

  Vah ülkemin haline

  Cevapla
 7. 2 sene önce

  ..teröristle görüşen şerefsiz ..ispatlamayan şerefsiz..gerçekler iftira diye şerefsiz v.s , şeref kaybolmuş, nerde bu şeref! Nerdesin şeref!

  Cevapla
 8. 2 sene önce

  CB nı yapalım o zaman kardes ulkemıze yakısır.

  Cevapla
 9. 2 sene önce

  Değişen hiç bir şey yok, bir aralar Rauf Tamer in birilerinin parasını alıp vermeye aracı olduğu zamanlardan bugüne, adı sanı ne olursa olsun, gazeteciyim diye her türlü alengirli işlerden her türlü pisliğe rezalete alet-ortak olanlar ve bu her kesimde her meslekte her boyutta mevcut, asıl şaşırtıcı olan buna rağmen bu Ülkenin hala ayakta olması, az kaldı, ecdadın Hayır Dua sıda bir yere kadar

  Cevapla
 10. Birde, bunlar gazeteci kılığında hergün bir televizyona çıkıp asıp kestikleri zaman bunları adam yerine koyup dinleye şeref yoksunlarına duyurulur. Ulan şerr……..

  Cevapla
 11. kirli çamaşırlar ortalıkta.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!