Halk Tv yorumcusu Levent Gültekin: Azerbaycan devlet mi!

featured

Türkiye’nin Azerbaycan’a verdiği desteği “Dünyanın neresinde bir kriz/yangın varsa iktidar eline benzin alıp o yangına koşmayı aktif dış politika zannediyor“ diye eleştiren Halk TV’nin ekran yüzü Levent Gültekin’den tepki çeken yeni açıklamalar geldi. Gültekin, “Azerbaycan devlet mi?” dedi.

Halk Tv programcısı Levent Gültekin, Ermenistan işgali altındaki Karabağ’a yönelik Azerbaycan ordusunun ilerleyişini destekleyen Türkiye’yi eleştirmeye devam etti.

Daha önce, Dünyanın neresinde bir kriz/yangın varsa iktidar eline benzin alıp o yangına koşmayı aktif dış politika zannediyor ifadelerini kullananan Gültekin şimdi de Devlet Bahçeli’nin “Nahçıvan” sözleri üzerinden “Nahçıvan Özerk bölgesini Azerbaycan’a bağlayacak aradaki Ermenistan topraklarını muhtemelen işgal edecek. Bir kere Azerbaycan devlet mi? Bir de bu var, bunu soralım. Azerbaycan bir aşiret, Demokrasisi yok. Hukuku yok” dedi.

Levent Gültekin’in sözlerine Veryansın Tv yazarı Nihat Genç’ten tepki geldi…

Halk Tv yorumcusu Levent Gültekin: Azerbaycan devlet mi!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

17 Yorum

 1. Ben Azerbaycan turkuyum. Bana sor. Devlet. Hak da var hukuk da. Asiretin ne demek oldugunu ogrenin sonra konusun. Dogrudur bir aile yonetiyor. Ama biz memnunuz. Asil bunu soyleyen adam mi. Bu soruya devam edelim.

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  Alma veya Fransız halkı ne der, Üç şirketin elinde oyuncak olduk der, Amerika tepemizde göz açtırmıyor der, der de, der. Amerikalı ne der?

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  Bu şekilsiz adam ne cesaretle böyle laflar edebilir. Acaba kaç paraya satıdıki. Kökünden de şüpheliyim?

  Cevapla
 4. 2 sene önce

  İşte GDO’lu yeni CHP bunun için oy kaybediyor.

  Cevapla
 5. 2 sene önce

  Bu tür insanlar Türkiye’ye ve Türk dostlarına hep mesafeli.. Ne yazıkki bunlara daha çok mikrofon veriliyor

  Cevapla
 6. 2 sene önce

  Tabiki devlet. Ayrica hukukun ve demokrasinin olmadigi nice baska devletler de var. Oturdugunuz yerden ahkam buyurmak, bilmis bilmis konusmak size me kaldi Levent cok beyefendi. Feto teroristleri devletimizin irzina gecerken, devlet kendi evlatlarini kasap gibi dograrken keske o zaman da boyle bilgic bilgic konussaydiniz. Sonuc, devlet sizin elinizde degilse orasini devlet saymiyorsunuz. Kirgizistan icin de kelam da bulun lutfen. Nasil bir varliksiniz, yazarken insan sinirleniyor.

  Cevapla
 7. 2 sene önce

  Hangi Azeriye sorsanız bunun doğru olduğunu söyler zaten. Ülke bir kaç ailenin elinde tenis topu gibi gelip gidiyor. Orta Asya Türki cumhuriyetlerinin tamamında benzer otoriter rejimler sözkonusu…Seçim filan yapılmaz…

  Cevapla
 8. 2 sene önce

  Sayın Nihat Genç cevabı vermiş.

  Cevapla
 9. 2 sene önce

  İlk secimlerde chp milletvekili olur

  Cevapla
 10. 2 sene önce

  Merhaba asıl soru bu L.Gültekin denen şahıs adam mı? Şayet adam ise bu sorduğu soruları Suudi
  Arabistan için söyler.Haaa söyleyemiyorsa adam falan değildir nokta

  Cevapla
 11. 2 sene önce

  adam zaten TC tını fılan devlet kabul etmıyor kı. azerbeycanı devlet kabul etsın. devlet dedıgın yerde tarkatlar boluculer fılan olur dı mı ya?

  Cevapla
 12. 2 sene önce

  Ülkemizi yol gecen hanina cevirenlerden baska ne beklenirki….fakat bu aciklamalari…. yuvalandiklari partilerde…. devletimize nekadar sahip cikacaklarinida göstermis oluyorlar…

  Cevapla
 13. 2 sene önce

  Bir taşnakçı ermenici, kürdofaşist hdpkklı ve bunların sahipleri olan başta amerika olmak üzere batı bile böyle bir şey demez. bu arapçı Türk düşmanı alçak sahibinin vur dediğini öldürmüş ve bunu tamda yerinde ychdpkknın tvsinde yapmış.

  Cevapla
 14. 2 sene önce

  HalkTV’de halkın sözcüsü olacağına kimin sözcülüğünü yaptığı belli. Lazım ama böyle adamlar, düşman ne düşünüyor bilmiş oluyoruz.

 15. 2 sene önce

  bence fetönün tüm kalıntılarını aileleriyle birlikte vatandaşlıktan çıkarıp sınırdışı edilmeliler

 16. Kansız!

 17. Çüşşş!Azerbaycan devlet,Türk Devleti.Esas soru;sen insan mısın?

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!