HDP’li Gergerlioğlu’ndan yine yalan paylaşım… Valilikten ‘cenaze aracı’ açıklaması

featured

Van Valiliğinden yapılan açıklamada, Gergerlioğlu’nun sosyal medya hesabından Van F Tipi Cezaevinde kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Güder’in nakli için cenaze aracı verilmediği yönünde paylaşım yaptığı belirtildi.

Güder’in hayatını kaybetmesinin ardından, Van Büyükşehir Belediyesine ait cenaze nakil aracının, F Tipi Cezaevi morgundan cenazeyi alarak otopsi için Adli Tıp Kurumuna sevkini gerçekleştirdiğine yer verilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Cenazenin otopsi yapılması ve işlemlerinin tamamlanmasının ardından Hakkari’nin Yüksekova ilçesine gönderilmesi için aile talep etmemesine rağmen, Van Büyükşehir Belediyesi tarafından cenaze nakil aracı tahsis edilmiştir. Güder’in cenazesi, Van Adli Tıp Kurumundan Büyükşehir Belediyesine ait cenaze nakil aracıyla alınarak Yüksekova Devlet Hastanesi morguna teslim edilmiş, bu nakil sırasında da video kaydı alınmıştır. Yapılan bu asılsız paylaşımın tamamen olumsuz algı yaratmak amaçlı olduğu hususu kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

HDP’li Gergerlioğlu’ndan yine yalan paylaşım… Valilikten ‘cenaze aracı’ açıklaması

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 5 ay önce

    bunlar türk kürt düşmanlığı yaptıracaklar ne yapsanız boşuna bizler kardeşiz

    • 5 ay önce

      ASLINDA bunlara (dusmana hizmet edenlere) asil karsi cikmasi gerekenler somurdukleri ve kiskirttiklari toplulugun kendisidir. ama o bilinc varmi acaba?

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!