Hindistan’da podyuma çıkan 5 polis memuruna yaptırım

Bir güzellik yarışmasında podyumda yürüyen, biri üst düzey memur olmak üzere 5 polis görevlisine Hindistan makamlarının yaptırım uyguladığı açıklandı.

featured

Hindistan’ın güneyindeki Tamil Nadu eyaletinde yaşanan olayda podyumda yürüyen polis memurları için yaptırım kararı verildiği duyuruldu. Olay sosyal medyada gündem oldu.

Yetkililer cuma günü yaptıkları açıklamada bir güzellik yarışmasında podyumda yürüyen, biri üst düzey memur olmak üzere 5 polis görevlisine Hindistan makamlarının yaptırım uyguladığını söyledi.

TAYİN EMRİ VERİLDİ

Hint haber ajansı ANI’nin aktardığına göre olay Hindistan’ın güneyindeki Tamil Nadu eyaletinde meydana geldi. Nagapattinam kentinin polis amiri, izleyiciler onları alkışlarken podyumda yürüyen polis memurları için tayin emri verdi.

Olayla ilgili sosyal medyada çokça paylaşılan videoda, aralarında üç kadının da bulunduğu 5 polisin geçen pazar Sembanarkovil’deki Mayiladuthurai’de düzenlenen özel etkinlikte bir polis memurunun hayatını konu alan bir Hint filminin müziği eşliğinde yürüdüğü görülüyor.

5 polis memuru yarışma sırasında salonda nöbet tutma görevindeydi.

Times Now’un haberinde, yerel medyaya göre yarışmaya katılan yarışmacıların memurları podyumda yürümeye teşvik edip sonunda sahneye çıkmaya zorlamış olabileceği ifade edildi.

The Indian Express’in haberine göre memurların tayin emirleri perşembe günü verildi.

Hindistan’da polis tayinleri, bir personelin bir ihbar merkezinden diğerine kaydırıldığı idari bir adım olarak gerçekleşir ancak görev ihmali durumunda cezai bir önlem olarak da kullanılır.

Hindistan’da podyuma çıkan 5 polis memuruna yaptırım

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!