İBB sözcüsü Murat Ongun’dan yurt dışı açıklaması

featured
service

İsanbul, kar felaketini aşarken İBB Başkanı İmamoğlu’nun balıkçıda İngiliz Büyükelçisi ile görüşmesi tartışma yaratmıştı. İBB Sözcüsü Murat Ongun’un ise İsviçre’nin Cenevre şehrinde bir kayak merkezinde olduğu iddia edilmişti. Açıklama yapan Ongun, ‘yurt dışından gelişmeleri takip etmek hiç zor değil’ dedi.

İstanbul’da yoğun kar yağışının hayatı olumsuz etkilediği günlerde İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Sözcüsü Murat Ongun’un yurtdışında olduğu iddia edilmişti.

Kar yağışının günler öncesinden beklenmesine karşın sözcü Ongun’un yurtdışı tatilinde olması ve İstanbul’la ilgili paylaşımlar tatil merkezinden yapması tartışma yarattı.

Gazeteci Cüneyt Özdemir’e konuşan Ongun, yurtdışında olduğunu doğrularken ”Bu bilgi özel hayatın ihlalidir, ayrıca yurt dışından gelişmeleri takip etmek hiç zor değil” diye konuştu. 

Özdemir sosyal medya hesabından, Ongun ile yaptığı görüşmeye ilişkin paylaşımında, “Biraz önce İBB sözcüsü Murat Ongun’a iki soru sordum. 1) Yurtdışında mısın? 2) Ekrem İmamoğlu dün Kahraman Balıkçısına gitti mi? Aldığım cevapları alttaki twitte yorumsuz paylaşıyorum. 1) Evet.Ama soru şu: benim ve eşimle ilgili bu bilgi özel hayatın ihlalidir. Bu bilgiyi kim verdi? Ayrıca, yurtdışından gelişmeleri takip etmek hiç zor değil. 2) Ekrem Başkan dün 19 saat mesai yapıp hem Akom’dan hem sahadan mücadeleyi yönetti. 1 saatlik de yemek molası verdi balıkçıda. Konu bu” ifadelerine yer verdi.

İBB sözcüsü Murat Ongun’dan yurt dışı açıklaması

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 4 ay önce

  Bu adam bu memleketi hava soğuyunca iskandinav memleketi oldu zannediyor zahar…Devlet yönetiminde üst düzey yer işgal ediyorsan ‘ yok ben twittiı ‘dan gündem takip edip home office veya trip office calisiyorum’ ‘ başkanım da 19 saat çalıştı falan diyemezsin.. idarecisiniz idareci! Ve oraya kendi isteğinizle geldiniz! Bal gibi çalışacaksınız o beğenmediğiniz Erdoganin rutini o 19 saat…

  Cevapla
 2. 4 ay önce

  Bu insanların, İmamoğlu, Ongun falan Akpli’lerden bir farkı yok; hazine rantını paylaşan bir grup insan:Chp, Akp falan filan…

  Cevapla
 3. 4 ay önce

  Hee Hee CHP , AkP falan Filan

  Cevapla
 4. 4 ay önce

  Seçimlerde biz de “kayak” yapacağız. Az kaldı, biraz sabır.

  Cevapla
 5. 4 ay önce

  sapır sapır dökülüyorlar nerden tutsan elinde kalıyor.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!