İçişleri’nden Ümit Özdağ hakkında suç duyurusu hazırlığı… ‘Bulunmayan namerttir’

İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ hakkında Göç İdaresi Başkanlığı’nın suç duyurusunda bulunacağını açıkladı. Özdağ’dan Çataklı’ya “Suç duyurusunda bulunmayan namerttir.” yanıtı geldi.

featured
service

VERYANSIN TV

Suriye sığınmacılar sorunu tartışılırken, Göç İdaresi Başkanlığı Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ hakkında suç duyurusunda bulunmaya hazırlanıyor.

Açıklamayı İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı yaptı.

‘YABANCI DÜŞMANLIĞI YAPIYORLAR’ SUÇLAMASI

Twitter’dan paylaşım yapan Çataklı “Ümit Özdağ, Sinan Ogan, Bengi Başer gibi sözümona akademik ünvan taşıyan bazıları Türkiye’de 8 milyon, 10 milyon Suriyeli olduğu yalanını yayıyor, yabancı düşmanlığı yapıyorlar. Yazık, insanlık adına bunlardan utanıyorum. Haklarında Göç İdaremiz suç duyurusunda bulunacaktır.” ifadelerini kullandı.

‘TÜRKİYE’NİN MİLLİ KİMLİĞİNE SUİKAST DÜZENLİYORSUNUZ’

Özdağ’dan Çataklı’ya yanıt geldi. Özdağ şu ifadeleri kullandı:

“Suç duyurusunda bulunmayan namerttir. Asıl siz Türk Milleti’nin milli vicdanı tarafından Türk tarih mahkemesinde yargılanıp mahkum olacaksınız. Emperyalist bir iç savaş projesinin taşeronluğunu yapıyorsunuz. Türkiye’nin milli kimliğine suikast düzenliyorsunuz.”

İçişleri’nden Ümit Özdağ hakkında suç duyurusu hazırlığı… ‘Bulunmayan namerttir’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

16 Yorum

 1. 2 hafta önce

  Ümit Özdağ daha partisindeki adamları elinde tutamıyor… Parti kurulduğundan beri kaç kişi istifa etmiş.. Partinin daha seçime girebilecek teşkilatı bile yok… Mülteciler üzerinden saçma sapan bir siyaset izliyorlar. İnternette bazı kişilere para vererek kendi propagandalarını yaptırıyorlar sanki halkın ülkemizdeki mültecilere karşı büyük bir tepkisi varmış gibi göstermeye çalışıyorlar. Ayrıca bu konuyu fazla mübalağa edip yalan yanlış şeylerle mültecilere karşı insanları kışkırtmaya çalışıp arkasından çözüm zafer partisi yazan trolleri görüyoruz.

  • 2 hafta önce

   uc nokta sallamakla olmuyor bu algi isleri. Konu mubalaga olmus mu, ha ha. Sen bu algiyla ancak uc bes odunu bademlersin aktroll.

  • Canını sıkma fazla sığınmacı kardeşlerine söyle sana da bir yer ayarlasınlar. Hep birlikte mutlu mesut yaşarsınız ait olduğunuz yerde.

  • 2 hafta önce

   Hayallerini yazmışsın ama Türk halkında Sığınmacılara öyle tepki var ki dün göndermeyeceğiz diyen partilere bugün Zafer Partisi tükürdüklerini yalatıyor.

  • 2 hafta önce

   Bahsettiğiniz sizin gibi bir troll mü?

  • 2 hafta önce

   Beyefendi/hanımefendi, sanırım siz başka bir gerçeklikte yaşıyorsunuz. “… sanki halkın ülkemizdeki mültecilere karşı büyük bir tepkisi varmış gibi …” ifadesini içeren bir cümle kurmuşsunuz. Yapılan anketlerde sığınmacı ve kaçakların gönderilmesini isteyenlerin oranı %90’a çıkmış durumda ve her geçen gün bu oran artıyor. İnsanların hayatı zaten yeterince zorken bir de ne idüğü belirsiz tipler toplum hayatına zorla sokulmaya çalışılıyor. Buna elbette bir tepki olacak. Herkesi de troll olarak itham etmemenizi öneririm, zira onlar troll değil Türk kamuoyu vicdanının sesi.

  • 2 hafta önce

   Hadi be mülteci sığınmacı sorunu yokmu al evinde besle ozaman

  • 2 hafta önce

   Ümit özdag sonuna kadar hakli..iyiki var..yoksa iktidar daha cok mülteci alacak

  • 2 hafta önce

   Şu an algı yaratan sensin. Türk Milleti Zafer Partisi’ne teveccüh gösterdi çünkü büyük bir tehlike olduğunun farkında halk. Çok boş yaptığın yorum.

 2. 2 hafta önce

  Sığınmacılar (Mülteci değiller) bütün Türkiye için bu ülkenin vatandaşlarını rencide edici bir sorun.

  Onlara pozitif ayrımcılık yapılması kabul edilemez. Dünyanın hiçbir yerinde sığınmacılara o ülkenin gerçek sahiplerinin üzerinde bir destek verilmez.

  Ayrıca bu bizden (Türk Milleti’nden) onay almadan yapılmıştır.

 3. 2 hafta önce

  Asıl üzerinde durulması gereken konu Ümit Özdağ’ın “Emperyalist bir iç savaş projesinin taşeronluğunu yapıyorsunuz. Türkiye’nin milli kimliğine suikast düzenliyorsunuz.” tespitidir. İddia değil tespittir. Çünkü iktidarın gerek Türk kimliği karşısındaki unutturmaya çalışan/yok sayan tutumu gerek 11 yıldan beri “istikrarlı” olarak Suriye’den taşınan milyonlarca “sığınmacılar”, Amerikan işbirlikçisi savaşçı Afgan “kaçaklar”, hatta Pakistanlılar. Onların parklardaki, sokaklardaki, caddelerdeki, sahillerdeki yani hayatın içindeki tutum ve davranışlarına bakılacak olursa Türk vatandaşları kendi ülkelerinde bu kadar rahat ve özgür hissetmiyorlar. Durum budur. Ve bu durumda yol yakınken değil artık, hayli yol almışken fakat daha da geç olmadan uyarmak, dikkat çekmek, önlem alınmasını istemek provokatörlük değil vatanseverliktir. Ülkesine sahip çıkma görevidir. Her vatandaşın olduğu gibi.

 4. Ben vatandaşım, rakamları tabiki bilemem, gördüğüme bakarım…Bırak çarşı pazarı, dağ başında bile, grup halinde, bunlarla karşılaştıysam, bırak kriminal olaylarını, herif silahla, tüm Pakistanlıları Türkiye’ ye davet edlyorsa, kimse kusura bakmasın, benimde bir Türk vatandaşı olarak, geleceğimi, neslimi düşünmem gerekiyor.

 5. 2 hafta önce

  Oyum Zafer Partisinindir. Cumhurbaşkanı mı? Değil İmamoğlu; İngiliz Büyükelçisi aday olsun oy vermezsem gebereyim…. Yav bıhtıh bıhtıh. La bıhtıh bıhtıh. Türk Milletinin ekmeğini yiyip Türk, Türkiye düşmanı Asimile olmuş arapçılardan bıhtıh. Yedi sülalesini zenginleştiren bu Arapçılardan bıhtıh. Benim Esad la derdim kavgam yok, derdi kavgası olan gitsin meselesini halletsin!

 6. 2 hafta önce

  Avrupa fonlarından otlanan Kürtçü/Açılımcı bindirilmiş kıtalar şunu bilsin, Demirtaşı Kürtçüleri seven İmamoğlu’nu Türk halkı sevmiyor ve Mansur diyor..

 7. 2 hafta önce

  Ümit Özdağ ile uğraşamayacaklar.

 8. 2 hafta önce

  Zafer Partisi halka umut verdi. Türk Milleti’ne yapılan düşmanlıktan ve işbirlikçi, bölücü iktidar ve muhalefet siyasetinden sıtkı sıyrılmış halkın sesi oldu. Umarım başarılı olurlar.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!