İmamoğlu Karadeniz turunda: Yüzde 60 değişim istiyor

Ekrem İmamoğlu, Karadeniz turuna Rize'den başladı. Halka seslenen İmamoğlu, “Ben de 6 liderin ortaya koyduğu düşüncenin İBB Başkanı olarak en güçlü neferi olacağım, hepinizin huzurunda söz veriyorum” dedi. İBB Başkanı, “Bu milletin en az yüzde 60’ının bir değişim istediği bir ortamda hep birlikte başaracağız” ifadelerini kullandı.

featured
service

Karadeniz turuna çıkan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ilk durak Rize’de konuştu. İmamoğlu, “Aslan gibi evlatlarımız var. Çocuklarımız burada durmak istemiyor. Bir şeyler ters gidiyor. Gençlerimiz kaçar gibi yurt dışına kaçmak istiyor. Hata hepimizde, hep beraber düzelteceğiz. Millet kazanacak, bir kişi değil” dedi.

Otobüs üzerinden halka seslenen İmamoğlu iktidara, “Her şeyi ben kazanacağım diye diye üst üste iki defa kaybettiniz” diye seslendi.

İmamoğlu, “Bunlar da her ağacı beton ediyor. Her şeyi ben kazanacağım diye diye üst üste iki defa kaybettiniz. Bir kişi değil millet kazanacak. Bizim çay üreten insanlarımız mutsuz. Çünkü tarımın desteklenmediği hiçbir toplum hiçbir konuda başarılı olamaz. Biz çayın da, fındığın da, doğanın da yanındayız. Sizlerle beraber çayda yaşanan sorunu da tarım da yaşanan sorunu da çözeceğiz.” dedi.

İmamoğlu şu ifadeleri kullandı:

“Farklılıklarımız bir araya geldiğinde çok daha güzel oluyor. İnsanlar şunu hatırlasın, düşüncesini söylediği için suçlanan bir toplum değil, düşüncesiyle insanlara ışık tutan bir toplum haline gelirsek ekonomide de iyi oluruz.

Kuzeyimizde bir savaş var. Allah, her milletin ve memleketi savaştan korusun. Savaşın acısını en iyi bu topraklar bilir. Bir insan, aklıyla süreci kötü yönettiği zaman oradan mutsuzluk, savaş çıkar. Milletin aklı, ortak akıl önde giderse oradan üretim çıkar.

6’LI MASA AÇIKLAMASI

Bugün Türkiye’de farklı siyasi görüşler bir araya geldi, memleketin tekrar özgürleşmesi için. Gençlik umutla dolsun diye bir ittifak masası kuruldu. Ben de 6 liderin ortaya koyduğu düşüncenin İBB Başkanı olarak en güçlü neferi olacağım, hepinizin huzurunda söz veriyorum.

KILIÇDAROĞLU VE AKŞENER’E TEŞEKKÜR

İstanbul’da ittifak yaptık, teşekkür ediyorum, sayın Kılıçdaroğlu’na. Beni o dönemde destekleyen ve ittifak ruhuyla yola çıktığımız sayın Akşener’e buradan teşekkür ediyorum.

Yola çıktığımızda o zaman ben İstanbul ittifakının adayıyım demiştim. Günün sonunda belki de tarihin en yüksek oyunu alarak İstanbul’un belediye başkanı seçildim.

YÜZDE 60 DEĞİŞİM İSTİYOR

Şimdi de bu milletin en az yüzde 60’ının bir değişim istediği bir ortamda hep birlikte başaracağız. Bu masanın en büyük vaadi barıştır, bir arada dimdik ayakta durmaktır.

Siyasi görüşlerinden dolayı kimseye yan gözle bakmayın, bakanları uyarın, biz herkesin gözlerine çok güzel bakan insanlarız.  Herkesin gözlerinin içinde vatan sevgisinin var olduğunu biliriz. Bu gözle insanlara elimizi uzatıyoruz.  Her şey çok güzel olacak.”

İmamoğlu Karadeniz turunda: Yüzde 60 değişim istiyor

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

7 Yorum

 1. 2 hafta önce

  Her şeyi beton ediyor diyen İmamın oğlu da mütehait

 2. 2 hafta önce

  Yahu, sen önce ne sıfatla bu Karadeniz turu veya büyükelçilerle görüşmeleri, İngiltere’de şurada burada görücüye çıkmalarını açıkla…. Birader sen ne ayaksın? Geçişin? Seni buralara gönderen kim? Niyetin nedir? Ve dahi sen kim oluyorsun? İstanbul belediye başkanının böyle hak ve yükümlülükleri var da, biz mi bilmiyoruz. Sen buralarda gezerken, senin görevlerini kim yapıyor?

  • 2 hafta önce

   ne dıyorsun sen? O var ya elcıler prensı o. O varya ekrem Obama ya. yetmedı O varya ucuncu ataturk be yahu. not bılıyorsunuz kenan pasayı da bırılerı ıkıncı ataturk ılan etmıstı.

   Cevapla
 3. 2 hafta önce

  Kim aday kim başkan kim sözcü kim danışman lütfen biri söylesin CHP bir parti mi yoksa biz mi öyle sanıyoruz lütfen ciddi olsun bir parti gibi davransın nedir bu dağınıklık…

 4. 2 hafta önce

  Imamoglu eşittir 2. erdogan vakası. Nedir bu bizdeki kalifiye olmayan insanları poh-pohlamak….

 5. 2 hafta önce

  Nihat Genç’in Marvel hikâyesi gibi; o kadar rezalet ve kepazelige rağmen bunlar yine hiç bir şey olmamış gibi devam ediyorlar.

 6. 2 hafta önce

  İstanbul belediyesi başkanımı, CHP genel başkanımı? Hangi sıfatla miting yapıyor bu zat? Metal ablası mı talimat veriyor. Bu adam aday olur ise, tescilli Recep karşıtı olan ben, geçmişimi bir yana bırakıp Recep Erdoğan’a oy vereceğim.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!