Kaçak FETÖ’cü hakimden ‘Döneceğiz, az kaldı’ mesajı

2016 yılında görevden uzaklaştırıldıktan sonra tutuklanan, serbest kalınca yurtdışına kaçan FETÖ şüphelisi Hakim Kemal Karanfil, sosyal medya hesabından “Döneceğiz” mesajı verdi. Karanfil, FETÖ'nün sosyal medya yayınlarındaki röportajlarıyla tanınıyor...

featured

Eskişehir 1. Sulh Ceza Mahkemesi Hakimi iken 18 Ocak 2015’te Zonguldak’a tayin edilen, 17 Temmuz 2016 tarihinde ise tutuklan Kemal Karanfil, 15 ay tutuklu kaldıktan sonra serbest bırakıldı. Yurtdışına çıkan Karanfil, sosyal medyadan FETÖ propagandası yapan isimlerden…

Karanfil son paylaşımında “HIRSIZLARI RAHATSIZ ETMEYE GELECEĞİM.! Azılı hırsızların 7 yıl önce çaldığı cübbem nihayet elime ulaştı.! Yakında defolup gittiklerinde, kimin terörist olduğunu göstereceğim onlara.! Az kaldı inşaallah!” ifadelerini kullandı.

Kaçak FETÖ’cü hakimden ‘Döneceğiz, az kaldı’ mesajı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

13 Yorum

 1. 4 hafta önce

  İhsas-ı rey’de bulunmuş. olay baştan tutarsız.

 2. 4 hafta önce

  Biz cumhuriyet cocuguyuz, kimseye aklimizi teslim etmeyiz. Bir fetocu uzaklardan zirvaladi diye erdogana sarilacak kadar aptal degiliz. Cumhuriyetin kurumlarinin icerisini bosaltan Akp gidecek, sonrasina sonra bakacagiz.

  • 4 hafta önce

   Bu – yumurtadan çıkmış,kabuğunu beğenmemiş- yayınevlerini şiddetle kınıyorum, nedir bu Türk düşmanlığı? ve kimlere yaranmaya çalışıyorsunuz? En iyisi siz adını telaffuz edebildiğiniz ülkelerden birine göç edip,tezgâhınızı orada açın,bu ülkenin Türklük’den ve Türklüğün’den rahatsızlık duymayan, atalarına ihanet etmeyecek gerçek yayıncılara ihtiyarcı var, sizlere değil.

  • 4 hafta önce

   O zaman çok geç olacak işte. Aaa gandırıldıh ya la… deyip kalacaksınız.

   Cevapla
  • 4 hafta önce

   Yeni Türkiye vizyonuyla biz rte ile beraberiz akparti kalmaya devam edecek yüzüncü yılımız da inşallah daha çok hizmet etmeye devam edeceğiz.

  • 4 hafta önce

   Cumhuriyet Çocuğu deyince CHP geliyor aklıma Cumhuriyet Halk partisi adı üstünde tüm ağır topları Samanyolu Zaman yayınları önünde eylem yaptı, bazı ağır toplar biz açık açık fetö ile işbirliği yaptık dediler 🤣

  • 4 hafta önce

   Zavallı çocuk biz cumhuriyet çocuğuyuz derken eğer CHP ye sariliyorsan aklı dengen yerinde değildir ki CHP yi kilicdaroglu denen muptezel hdp yanlışı yaptı ATATURKcuyuz diyerek CHP ye oy atarsan ki daha vahim bir sözünü dahi söyleyemeyen teröristlerle aynı masada olan bir parti iyi partiliyim derse traji komik fetonun yatağı hatta ağa babası milliyetçi desen oturdukları masada kimler yok ki cumhuriyetçi desen apayrı bir dünya sen o kafayı değiştir birader siz bu dünyadan değilsiniz reis olmasaydı 6 li masa zaten olmazdı meral hanfendi şuan baştaydi

   Cevapla
 3. 4 hafta önce

  bunları pışpışlayan ABD önce kendi sorunlarını çözsün. daha meclislerinin başkanını seçemiyor. artı bunak başkanlarının gafları. Beyaz Saray nasıl düzelteceğini şaşırıyor.

  • Onların seçmek gibi sorunu yok.. onları da, küresel düzeni de yöneten patron konsorsiyumu ! Seven sisters oluşumu tüm dünyada baskın ! Yoksa, en olmadık yerde neden aptalların yer aldığı garip değil mi !

   Cevapla
 4. Sen AkP ve MHP olarak FETO nun siyasi ayagini meydana cikarmakta karsi cikarsan bunun gibileri tabii ki geri gelir. Erdogan herseyi yapiyor ancak Yargiyi FETO dan temizlemiyor. Niye acaba?

 5. 4 hafta önce

  Hangi yüzle? Daha iyi günleriniz… değerlendirin. Bu işin bir de ahireti var.

 6. 4 hafta önce

  Geleceksen cübbeyi niye geri gelinceye kadar beklemedin.

  Sünnetliğim aklıma geldi.

 7. 4 hafta önce

  Cenabı mevlam sizlere ve sizi kucaklayan, kollayan hainlere, memleketi bölmek, parçalamak için bekleyen sırtlan sürüsüne fırsat verirse döner atalarımıza,Adnan Menderes ve arkadaşlarına,en son bu memlekete yaptıklarınızı yapma cüretinde bulunursunuz, ALLAH size ve sizi kullananlara fırsat vermesin inşallah.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!