Kılıçdaroğlu, İmamoğlu ve Yavaş’a adaylık kapılarını kapattı

Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ın cumhurbaşkanlığı adaylıklarıyla ilgili soruya yanıt veren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, her iki ismin adaylığına da kapıları kapatarak, "İki belediye başkanımız da bulundukları görevleri başarı ile yürütüyorlar. Başarı ile sürdürmelerini istiyorum" ifadelerini kullandı.

featured

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin genel merkezinde gazetelerin Ankara temsilcilerini ağırladı. Gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı adaylığıyla ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın cumhurbaşkanlığı adaylığı ihtimaliyle ilgili sorulan soruya cevap veren Kılıçdaroğlu, her iki ismin de görevlerini başarıyla sürdürdüğünü belirtti.

Kılıçdaroğlu, “İki belediye başkanımız da bulundukları görevleri başarı ile yürütüyorlar. Başarı ile sürdürmelerini istiyorum” ifadelerini kullandı.

AKŞENER, İKİ İSME DESTEK MESAJI VERMİŞTİ

Altılı masa’nın adayının kim olacağı tartışma konusu olurken, Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığına karşı açıklamalar yapan İyi Parti’nin Genel Başkanı Akşener, “Mansur Bey’e de Ekrem Bey’e de tüm seçmenlerin sevgisi, saygısı var. Bütün anketlerde isimleri konuluyor. Masadaki arkadaşlara da söyledim. Eğer bu iki arkadaşımızdan biri gösterilirse ‘evet’ diyeceğiz.” demişti.

thumbnail
İlgili haber

Meral Akşener: ‘Eğer aday gösterilirlerse ‘evet’ diyeceğiz’

Kılıçdaroğlu, İmamoğlu ve Yavaş’a adaylık kapılarını kapattı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 2 ay önce

  Kader ağlarını örüyor ibiş!Bazen karşı çıkana rağmen bazen karşı çıkanı kullanarak.Hayatın değişmez değiştirilemez kanunlarındandır bu durum.Biz buna mukadderat diyoruz.Acıtır!

 2. 2 ay önce

  Kapiyi sadece kendine aciyor Soros’un TR temsilcisi ve siyasi basarisizligin simgesi siyasetci. Daima epostamla yazarim fikirlerimi, bunun kadar egoist ve cahilini gormedim. VeryansinTV sayesinde acildi gozlerim. Sn editor, yazdiklarimin arkasindayim.

 3. 2 ay önce

  W. Golding’in sineklerin tanrisi romani geliyor aklima bu adami gordukce.

 4. 2 ay önce

  Mansur için artık karar anı. Ya varlığım, Tunceliye Dersim diyen SeyitRıza’nın yasını tutan bir adama armağan olsun diyecek ya da Türk milletine armağan olsun diyecek.. Mansur Yavaş, Türk milletinin ekmeğini değil hanedanın ekmeğini yediğini düşünen Hamidiye Kahramanı Rauf Orbay’ın durumuna düşme..

 5. 2 ay önce

  Kılıçdaroğlu, belki akp’nin milletvekili sayısına katkıda bulunarak anayasayı çiğnemekten vazgeçmiş olabilir ancak geriye iki sorun kalıyor. Bunların ilki Erdoğan’ın karşısına kendisinin çıkmak istemesi ki sonuç bir kez daha hüsran olur. İkincisi ise vatandaşlık alan sığınmacı ve kaçakların 10 yıl süreyle oy kullanmalarının engellenmesi gerekiyor aksi durumda sonuç yine hüsran olur.
  Mansur Yavaş, Türk Milleti seni göreve çağırıyor. Tarihe nasıl geçeceğine sen karar ver…

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!