Kılıçdaroğlu’ndan ‘İmamoğlu’ talimatı: Yarın düzenlenecek…

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İmamoğlu'na verilen hapis cezasına tepki için yarın tüm liderlerin davet edileceği bir etkinliğin düzenlenmesi talimatı verdi.

featured

ABD ve İngiltere ziyaretlerinin ardından yurtdışı temasları kapsamında Almanya’ya giden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu davasının ardından Berlin’den apar topar geri dönme kararı aldı.

Başka siyasi parti başkanlarının İmamoğlu’nun yanında olduğu gün Kılıçdaroğlu’nun Almanya’ya gitmesi tartışma yarattı. Kılıçdaroğlu hazırlanan özel uçakla İstanbul’a döndü.

KILIÇDAROĞLU’NDAN TALİMAT: TÜM LİDERLERİN DAVET EDİLECEĞİ ETKİNLİK DÜZENLENECEK

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yönelik cezanın ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ikinci kez İmamoğlu ile telefonda konuştu. Kılıçdaroğlu, İmamoğlu’na İstanbul’a doğru yola çıktığını, asla moralini bozmaması gerektiğini söyledi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu yarın, demokrasiye sahip çıkmak isteyen tüm liderlerin davet edileceği bir etkinliğin düzenlenmesi talimatı verdi.

Sarraçhane’de İBB binası önünde konuşan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener de “yarın 6 siyasi parti genel başkanı burada olacak” dedi.

Ekrem İmamoğlu’da “yarın ‘altılı masa’nın liderleriyle yine İstanbullularla olacağız. Yarın halkımızı buraya davet edeceğiz. Birlikte konuşacağız. Zamanını paylaşacağım” dedi.

Kılıçdaroğlu’ndan ‘İmamoğlu’ talimatı: Yarın düzenlenecek…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 ay önce

    İmamoğlundan kahraman yaratmaya mı çalışıyorlar anlamadım siyasi olarak bitmiş olan imamoğlunu akp kendi eli ile parlatıyor idarak etmekte zorlanıyorum

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!