Sağlık çalışanları paylaştı… Ambulansa kafa attı

Mersin'de, koşarak ambulansın yanına gelen kişi önce kapıyı açmaya çalıştı. Kapının açılmaması üzerine ambulansın penceresine kafa attı. O anlar, sağlık çalışanlarınca kaydedildi.

featured

Olay, Akdeniz ilçesine bağlı Mahmudiye Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, 112 acil sağlık ekipleri, ihbar üzerine rahatsızlanan kişi için ambulansla mahalleye gitti. Bu sırada koşarak ambulansın yanına gelen ve ismi açıklanmayan şüpheli, önce kapıyı açmaya çalıştı. Kapının açılmaması üzerine ambulansın penceresine kafa atan şüpheli, küfür de etti.

Ambulansın içinde bulunan sağlık çalışanlarınca ‘beyaz kod’ verilmesi üzerine bölgeye gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alınan M.K., ‘görevi yaptırmamak için direnme’ suçundan çıkarıldığı sulh ceza hakimliğince adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. İl Sağlık Müdürlüğü’nce olayla ilgili suç duyurusunda bulunuldu.

Ambulansın penceresine kafa atıldığı anlar, sağlık çalışanlarınca kaydedildi. Görüntülerde; koşarak gelen şüphelinin, ambulansa kafa attığı, bu sırada yanına gelen başka biri tarafından uzaklaştırıldığı anlar yer aldı.

Sağlık çalışanları paylaştı… Ambulansa kafa attı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!