‘Liderler turundaki Karamollaoğlu adayım Kılıçdaroğlu dedi’

Altılı masa toplantısı öncesi liderler turuna çıkan Temel Karamollaoğlu iddiaya göre Babacan ve Davutoğlu'na CHP liderinin adaylığına sıcak baktığını söyledi. İki liderden itiraz gelmedi.

featured

Altılı masa toplantısı öncesi liderlerle görüşme turuna çıkan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun temaslarıyla ilgili dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı.

Gazeteci İsmail Saymaz’ın iddiasına göre, Karamollaoğlu, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan’a ortak adaylık için Kılıçdaroğlu’na sıcak baktığını söyledi. İki liderden öneriye itiraz gelmedi.

Saymaz, Karamollaoğlu’nun görüşmelerine ilişkin sosyal medya hesabından şu bilgileri paylaştı:

“Saadet lideri Karamollaoğlu dün Davutoğlu ve Babacan’ı ziyaretinde, ilk kez Kılıçdaroğlu’nun adaylığını zikrederek, CHP liderine sıcak baktığını söyledi. İki lider itiraz etmedi. Karamollaoğlu, bugün Kılıçdaroğlu ziyaretinde, “Görüşmede adınız geçti, ben de destekliyorum” dedi.

Öğrendiğim kadarıyla Kılıçdaroğlu, Karamollaoğlu’nun sözlerini dinledi ve herhangi bir karşılık vermedi. Karamollaoğlu, şu an Demokrat Parti lideriyle görüşüyor. Uysal’ın Kılıçdaroğlu’nu desteklediği biliniyor. İstikşafi görüşmelerin sürmesi bekleniyor.”

‘Liderler turundaki Karamollaoğlu adayım Kılıçdaroğlu dedi’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!