Listeye giremeyen Aytun Çıray'dan İyi Parti'ye: Asıl hedef merkez siyasetçilerin tasfiyesidir

İyi Parti'de GİK üyelerinin belirlenmesinin ardından listeye giremeyen isimlerden tepkiler gelmeye devam ediyor. Aytun Çıray "Bu listede asıl hedef merkez siyasetçilerin tasfiyesidir. Demirel'in doktoru.. İsmet Sezgin'in yeğeni.. Ve bendeniz bunun işaretidir. Başarıp başaramadıklarını göreceğiz. Onlar da görecek. Samimiyet ve ilkeler testidir bu!" ifadelerini kullandı.

Listeye giremeyen Aytun Çıray'dan İyi Parti'ye: Asıl hedef merkez siyasetçilerin tasfiyesidir

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in tek aday olarak yeniden seçildiği kurultayda Genel İdare Kurulu Üyeleri belirlendi

Açıklanan listeye göre, İYİ Parti Milletvekilleri Aydın Adnan Sezgin, Ahmet Çelik, Ayhan Erel, Hayrettin Nuhoğlu, Aylin Cesur asil üyeliğe seçilemeyerek yedek üye oldu. Öte yandan, Aytun Çıray, Feridun Bahşi, Behiç Çelik, Hasan Subaşı GİK listesine giremedi. 

'ASIL HEDEF MERKEZ SİYASETÇİLERİNİN TASFİYESİDİR'

Listeye giremeyen Aytun Çıray İyi Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk’un paylaşımını alıntılayarak "Bu listede asıl hedef merkez siyasetçilerin tasfiyesidir. Demirel'in doktoru.. İsmet Sezgin'in yeğeni.. Ve bendeniz bunun işaretidir. Başarıp başaramadıklarını göreceğiz. Onlar da görecek. Samimiyet ve ilkeler testidir bu!" ifadelerini kullandı.