Mansur Yavaş cephesinden adaylık çıkışı!

Zafer Partisi Genel başkanı Ümit Özdağ’ın Cumhurbaşkanı adaylığı için Mansur Yavaş'a çağrı yapmasının yankıları sürüyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin, Mansur Yavaş’ın Cumhurbaşkanı adaylığıyla ilgili Saadet Partisi'ne yakın tv5 kanalında açıklama yaptı.

featured
service

Zafer Partisi Genel başkanı Ümit Özdağ’ın önerisi ile Cumhurbaşkanlığı adaylığı tartışmaları başlayan Mansur Yavaş’ın en yakınındaki isimlerden Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin, Yavaş’ın adaylığı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Gültekin, TV5’te yayınlanan Hasan Basri Akdemir’in sunduğu “Konuşmadan olmaz” programına katıldı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın Cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda şunları söyledi:

“Cumhurbaşkanlığı konusu sık sık önümüze geliyor, bu bir gerçek. Bu konuda da bizim tavır almamız, duruş sergilememiz gerekiyor. Biz şu konuda rahatız; Ankara’ya odaklanmış durumdayız. 6 milyon Ankaralı demiş ki ‘bu şehrin belediye başkanısınız. Bizim buradaki görevlerimiz arka plana atıp farklı konularla uğraşmak motivasyonumuzu bozuyor. Bugüne kadar yaşanan gelişmelerde hiçbir dahlimiz olmadı. Biz Ankara’da yaptığımız çalışmaların değer görmesinden mutluyuz” dedi.

İşte Volkan Memduh Gültekin’in o açıklaması:

Mansur Yavaş cephesinden adaylık çıkışı!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

10 Yorum

 1. 1 hafta önce

  Ne sacmaliyor bunlar ya. Vatan savunmasi mi onemli belediye baskanligi mi.

 2. 1 hafta önce

  Mansur yavaş altılı masadan aday olmak ister gibi duruyor. Sanırım kendisini garantili görmek için. Toplumun geneli ne düşünür bilmiyorum, çok da umrumda değil. Oy bireysel kullanılır. Mansur yavaşin tavrını güzel bulmuyorum. CHP veya iyip aday gösterirse, kendisine oy vermeyi de düşünmüyorum. Hayal kırıklığı oldu benim için, “rahatsızım” açıklamasi.

 3. İşinin uzmanı, liyakatli bir yöneticinin vermesi gereken cevabı vermiş. Demek ki, Yavaş doğru insanlarla çalışan biri..
  Biri, vatan savunmasımı, belediyemi filan demiş de, hayrola savaş filanmı çıktı..O işlere İstanbul’ a ara sıra uğrayan İmamoğlu bakmıyormuydu…canınızın istediğine oy verebilirsiniz, kimsenin hatırı kalmaz..

  • Farknda değilsin de savaş 2000 yılında vasladiy, fazla söze gerek yok aslında, ABŞB Başkanı olurken MANSUR Bey kim ile savaşıdı ise şu anda onlarla savasiliyor. Olmazsa da olmaz sorun yok. Türk Halkı gerekeni yapacaktır.

   • 7 gün önce

    Haklisiniz. Andimizi kaldirdilar. Turk adini anayasadan silmeye cabaliyorlar. Halen bazilari durumun farkinda degil savasmi var diye sacmalayabiliyorlar. illa tufekle topla olmasi gerektigini saniyorlar herhalde.

    Cevapla
  • 7 gün önce

   Ben dedim o vatan savunmasini. sıkıntın mı nuksetettı. yaz gec yorumunu dusuncenı ne bulasıklık yapıyorsun. Henuz Turkıyenın ıcınde bulundugu durmun vahametını anlayamamıs neler yazıyor.

   Cevapla
 4. 1 hafta önce

  Toplumsal uzlaşma adına Ümit Özdağ bencillik yapmadı kefil oldu Mansuru göreve çağırdı. Mansurun bu kadar ayak diremesi kafaları bulandırmaya başladı. Birkaç ay içinde Özdağ’ın kefillik riskini almamasını doğrudan aday olmasını isteyeceğimiz bir ortam bile gelebilir.

 5. Bunlar siyasi manevralardır. Evet demiyor hayır da demiyor. K.Kılıçdaroğlu’nun ‘başkanlar işlerini yapsın’ açıklamasından sonra ‘işimizi yapıyoruz ama adaysak da 6’lı masa bir an önce açıklasın’ deniliyor. Benim gördüğüm bu ama aday olur veya olmaz orasını bilemem. En azından milletin artık “tıpış tıpış” durumu ortadan kalktı.

 6. 1 hafta önce

  Koşa koşa gladiocu akşenere gideceğine Ümit hocanın kıymetini bilmeliydi.
  Dahada içimde şans veriyorum ama bir parça umudum yitti.

  • 7 gün önce

   aynen, eger ganyan masasinin adayi olursa bu su anlama gelir. Akp doneminin kanunsuzluklarinin ustu ortulur, feto arka planda tekrar islemeye baslar, bir on sene sonra yine ayni .ok ile ugrasmak zorunda kaliriz.

   Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!