Mansur Yavaş duyurdu: Uygun fiyatlı et satışı başlıyor

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Başkent Mobil Market uygulaması aracılığıyla 25 ilçede Ramazan ayı sonuna kadar uygun fiyatlı et satışı başlatılacağını duyurdu.

featured

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent Mobil Market uygulaması aracılığıyla 25 ilçede Ramazan ayı sonuna kadar uygun fiyatlı et satışına başlıyor.

Mobil Market; hafta içi 10.00 ile 17.00 saatleri arasında Ankara’nın belirlenen semtleri ile 25 ilçenin tamamında 15 farklı ürün ile uygun fiyatlı kırmızı et ve beyaz et satışı gerçekleştirecek. Bu süreçte Başkent Market şubelerinde de aynı fiyatlardan kırmızı ve beyaz et satışını gerçekleştirecek olan Halk Ekmek, Ankara içinde özellikle Başkent Market şubelerinin olmadığı ilçe ve semtlerde de uygun fiyatlı et ürünlerini Başkentlilerle buluşturacak. Uygulamanın, Ramazan Bayramı sonuna kadar devam etmesi bekleniyor.

ANKA’nın haberine göre, konuyla ilgili duyurusunda Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Başkent Mobil Market uygulamamız sayesinde 25 ilçemizde Ramazan ayı sonuna kadar uygun fiyatlı et satışına başlıyoruz. Hem yerli üreticimize destek oluyoruz hem de halkımızın sağlıklı ve güvenilir et ürünlerine daha ucuz ulaşmasına aracı oluyoruz” dedi.

Mansur Yavaş duyurdu: Uygun fiyatlı et satışı başlıyor

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!