Mavi Vatan’ı hedef alan CHP’li Çeviköz’e Beştepe’den tepki

featured

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay ‘Mavi Vatan’ı savunmak milli bir duruş gerektirir, CHP’de bu milli duruş var mıdır, onu bilemeyiz onu kendileri sorgulasın.’ açıklaması yaptı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile KKTC Başbakanı Ersan Saner, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde ortak basın toplantısı düzenledi.

Oktay, burada yaptığı konuşmada, şunları kaydetti:

“Mavi Vatan’ı savunmak milli bir duruş gerektirir, CHP’de bu milli duruş var mıdır, onu bilemeyiz onu kendileri sorgulasın. Ülkemizin deniz yetki alanını sadece karasularıyla sınırlandırmaya çalışan anlayış, ancak ve ancak bir cehalet ya da ihanetin yansıması olabilir.”

Mavi Vatan’ı hedef alan CHP’li Çeviköz’e Beştepe’den tepki

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

8 Yorum

 1. 1 sene önce

  Evet böylesi zeka küpleri muhalif olduğu müddetçe hiç korkmayın siz yol alıp iktidar olamazsınız
  Yazık bu milletin yarınına talip olanların gafletine bi bak vah memleketim vah

  Cevapla
 2. 1 sene önce

  Niçin yorum yok bu habere? Nerde vatanseverler? Şunu bir akp’li deyince dökülüyoruz yorum sırasına…. Şimdi?

  Cevapla
 3. 1 sene önce

  Bu Vatana ihanet edenleri CHP catisi altinda kim topladi. Bunun gibileri CHP ye kotuluk ettikleri acik degilmi. Bu dusunce yapisini CHP den kim uzaklastiracak. Niye surekli CHP iktidarda yaklastiginda boyle hainler hemen ortaliga cikiveriyor. Nereden besleniyor bunlar?

  Cevapla
 4. 1 sene önce

  Mavi vatan sondaj gemilerini geri çekerek sattılar bile.
  Öyle bir konu kalmadı, şimdi istikşafi görüşmeler var diyen olursa hayırlı geceler dilerim ona

  Cevapla
 5. 1 sene önce

  Doğru yazmışsınız. Uyanamadılar henüz YCHP nin ve başkanının gerçek yüzünü görmeye. Eleştirdiğimizde bize de AKP li etiketini yapıştırıyorlar!!!

  Cevapla
 6. Çeviköz yaptıklarıyla birilerinin adamı olup, milli olmadığını her gün gösteriyor zaten. Fakat bu açıklamayı yapan şahıs da hiçkimsenin milliliğini sorgulayacak kadar milli değildir kanaatimce. Öyle olsaydı kendisi yönetim kurulundayken türk telekomun soyulup, talan edilip, kuşa çevrilmesine izin verir miydi? Ülkenin milyar dolarlarının birilerinin cebine akmasına izin verir miydi? Herhalde vermezdi. O yüzden açıklamayı bu şahsın yapması gerçekten ziyadesiyle trajikomik. Dört bir köşeden işgal altındadır bu ülke…

  Cevapla
 7. 1 sene önce

  Cevik öze sormak gerekir kimin hesabina chp nin icinde söz sahibisin?.Üzülerek seyir ediyoruz atamiz Mustafa Kemal Atatürkün kurdugu cumhuriyetin partisini kimler ele gecirmis,cok yazik.

  Cevapla
 8. 1 sene önce

  kötülük chpye değil vatana ediliyor. bırakın artık şu tabela marka aşkını. chp dediğin Atatürk ve kurduğu ülkeye en düşman konumda 10 yılı aşkındır. bir şeyi aslından hiç kimse kurtaramaz masa masadır kavanoz kavanozdur anlayın artık şunu. ychdpkk iktidar fialan olamaz olsa bile ordusu emniyeti asla ychdpkkya tabi olamaz.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!