MHP’den BİM’e sert tepki… ‘Haris ve tecavüzcü elleri kıracağız’

BİM İcra Kurulu Üyesi Galip Aykaç ile MHP arasındaki tartışma giderek büyüyor. Bahçeli'nin FETÖ imasına "Bu ülkenin güzel insanları yalanlarınıza hiçbir şekilde itibar etmediler" şeklinde sert bir yanıt veren Aykaç'a MHP'den daha da sert bir cevap geldi.

featured

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında her gün art arda gelen zamlarda suçun marketlerde olduğunu söyleyerek “Sürekli zam yapan zincir marketlerin FETÖ ile irtibatlarının araştırılması gerektiğini düşünüyorum. Açgözlülere müsamaha gösterilmemelidir. Mutfaklarımıza karabasan gibi çöken kim varsa, iki yakasından tutmak devletin asli vazifesidir” ifadelerini kullanmıştı. Bahçeli’nin sözlerine ise yanıt BİM’den gelmişti.

‘BU ÜLKENİN İNSANLARI YALANLARINIZA İTİBAR ETMEDİLER’

BİM İcra Kurulu Üyesi Galip Aykaç, Bahçeli’nin FETÖ çıkışına “FETÖ örgütü ile bizi tehdit eden parti liderlerine söyleyeceklerimiz var. Bu ülkenin güzel insanları sizlerin yalanlarına hiçbir şekilde itibar etmediler” şeklinde yanıt verdi. 

MHP’DEN AYKAÇ’A YANIT GELDİ

MHP kanadından Aykaç’a yanıt gecikmedi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçınsosyal medya üzerinden çok sert ifadeler kullandı.

Yalçın paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“BİM İcra Kurulu Üyesi sıfatını taşıyan Galip Aykaç nam ahlaksız ve edepsiz hortumcu, piyasa spekülasyonuyla ceplerini dolduran bazı süpermarketlerin kirli oyunlarının Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli tarafından ifşa edilmesinden ötürü salyalarını akıtmış. Yıllardır halkın sırtına kene gibi yapıştıkları vatandaşın kanını emen asalaklar, bundan böyle MHP’yi karşılarında bulacaklar.

‘SİYASET VE PİYASA SİMSARLARINA AMAN VERMEYECEĞİZ’

Uzunca bir süredir petrol fiyatları düşüşte iken, enflasyonun ateşi düşme eğilimindeyken, döviz kuru yatay seyir izlerken; halkın ihtiyaç duyduğu temel gıda ürünlerine her hafta insafsızca zam yapan haramzadelerin, artık amansız hasmıyız. Fiyatlarla keyfî olarak oynayıp hayat pahalılığını körükleyen, akıllarınca halkı infiale ve kaosa sevk ederek iktidarı düşürme planları yapan, bitip tükenmek bilmeyen kazanma hırslarıyla fiyat terörü yaratan FETÖ yanlısı siyaset ve piyasa simsarlarına aman vermeyeceğiz.

‘HALKIN EKMEĞİNE UZATTIKLARI HARİS ELLERİ KIRACAĞIZ’

Piyasadaki olağan dışı fiyat artışlarının müsebbip ve müşevviki bazı süpermarketlerin ortak hareket ederek halkın ekmeğine uzattıkları haris ve tecavüzcü elleri kıracağız. Halkın hakkını, haram kâr istiflenmiş kursaklarından çıkaracağız. Kirli ellerini cebimizden çekmeyen, Kırk Haramiler misali her köşe başını tutan, FETÖ’vari çıkar ortaklığı oluşturarak bize tuzak kurmaya yeltenen bazı süpermarketlerin spekülatör sahipleriyle yöneticilerine karşı aziz milletimizi uyanık olmaya davet ediyoruz.”

MHP’den BİM’e sert tepki… ‘Haris ve tecavüzcü elleri kıracağız’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

6 Yorum

 1. 2 ay önce

  Fiyatlar hepsinde de aynı iken zincir marketler aşırı kazanıyorsa iktidarın Tarım Kredi marketleri de aşırı kazanıyordur. Esnaf çiftçi tüccar sanayici suçlu falan değil cayır cayır para basıp ceplerdeki parayı çalan suçlu.

 2. 2 ay önce

  Mhp’ ye Allah rahmet etsin, iktidarın algı yürütme işini devir almış, bu şekil oluyor zannediyor.

 3. 2 ay önce

  Kardeşim ekonomiyi getirdiğiniz durum yüzünden millet 25 kuruş ucuz alacaz diye 2 saat kuyrukta bekliyor. Dolayısıyla bir mal herhangi bir markette 3 kuruş ucuz oldu mu serbest piyasada alıcı otomatikman orayı tercih ediyor. Kafasına göre zam yapan, pahalı satan zaten satamaz. Siz neyi. kafasını yaşıyorsunuz? Ama suç sizde değil bu millette.

 4. 2 ay önce

  El kafa kırmak kadim bir MHP geleneğidir

 5. 2 ay önce

  ya bu mhp lıler kırıp dokmekten oldurmekten kesmekten baska bır sey bılmez mı

 6. 2 ay önce

  mhp gene kraldan çok kralcı modunda.havanda su dövüyor.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!