Mitingde prompter durunca Erdoğan sustu

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Sultanbeyli'de düzenlenen mitinginde yaptığı konuşma sırasında 'prompter' kazası yaşandı. Erdoğan prompter bir süreliğine çalışmayınca duraksadı, ardından katılımcılara video izlettirildi.

featured

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Sultanbeyli Kent Meydanı’nda düzenlenen mitingine katıldı.

Erdoğan, mitingde konuşma yaparken prompter cihazının azizliğine uğradı. Emeklilerden bahsederken Erdoğan, prompter cihazı bir süre çalışmayınca duraksadı.

Önce kürsüdeki notlarına bakan Erdoğan’ın yanına bir görevlinin gelmesinin ardından seçmene bir video izlettirildi.

 

‘İSTANBUL KİMSENİN ATLAMA TAŞI DEĞİL’

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

İstanbul’da 30 yıl önce başlattığımız yerel yönetim hamlesi, maalesef son 5 yıldır durmuş, hatta ibre tersine dönmüştür. Büyükşehir belediyesinin acaba Sultanbeyli’ye bir yatırımı oldu mu? Tam ileri diyor ama sen tam gaz geri gidiyorsun. Ulaşımıyla trafiği ile İstanbul içler acısı bir hale geldi. İstanbul’un yönetimi yarı zamanlı bir iş değildir. İstanbul’u yöneten kişi ya tatilde ya büyükelçilerle balıkta ya da Cumhurbaşkanlığı yardımcılığı peşinde. İstanbul kimsenin atlama taşı değil. Bu şehre zulüm yapılmasına izin vermeyeceğiz.

‘İSTANBUL DEPREM KARŞI KARŞIYA DEĞİLMİŞ GİBİ HAREKET ETMEKLE TEHLİKE ORTADAN KALKMIYOR’

İstanbul’un birinci önceliği depreme hazırlıktır. Son dönemde bu konuda herhangi bir çaba, gayret, proje, icraat gördünüz mü? Sanki İstanbul deprem tehdidi ile karşı karşıya değilmiş gibi hareket etmekle bu tehlike ortadan kalkmıyor. Önümüzdeki 5 yılda tüm dayanıksız binalar yenilenecek. Tam bir seferberlik anlayışıyla çalışarak 650 bin konutun dönüşümünü, inşallah 5 yıl gibi kısa süre içinde tamamlayacağız. Bavul bavul paralar bir yere götürülüyor. Nereye götürülüyor? DEM ile pazarlıkta, birilerini yemlemekte kullanılıyor.

‘İSTANBUL’U KİRLİ PAZARLIKLARDAN UZAK TUTMAK GEREKİR’

İstanbul’dan uzak tutulması gerekenler de var. İstanbul’u kirli pazarlıklardan uzak tutmak gerekir. Yönetimi üzerinde her türlü kirli pazarlık bu kenti kirletir. Kaynaklar yağmalanıp başka amaçlar için savrulmamalı. Şehir halkına hizmet için tahsis edilen kaynakları yağmalayıp başka amaçlar için deste deste savurmak, bu şehri üzer. İstanbul’u üzmemek gerekir. İstanbul’u işporta pazarına düşürmek bu şehre ihanettir. İstanbul’a bu kötülüğü yapmamak gerekir.”

Mitingde prompter durunca Erdoğan sustu

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum

  1. 29 Mart 2024, 19:42

    Kork!

  2. Erdoğan’a ABD’de Karadeniz konusunda baskı yapılacak. Murat Kurum seçilemezse işi zor

  3. Öyle ama o model öyle!Yaaane!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!