Müge Anlı programında bir 'intihar vakası' daha

2 çocuk annesi Meliha Tunçel'in Afyonkarahisar’daki evinde boğazı kesilmiş halde öldürülmesinin üzerine birinci şüpheli olarak görülen Münüre Tuncel, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldıktan sonra geçen haftalarda intihar etmişti. Bugün gelen bilgilere göre ise Münüre Tuncel'in yengesi, Münüre'nin öldüğünü açıkladı. Müge Anlı ise programında herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Müge Anlı programında bir 'intihar vakası' daha

VeryansınTV

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına annesi Meliha Tunçel'in ölümündeki faillerin bulunması için katılan Münüre Tuncel’in hayatını kaybettiği iddia edildi.

Münüre Tuncel'in yengesi Funda Tuncel'e ait olduğu iddia edilen sosyal medya  hesabından 'Görümcemi dün gece kaybettik' paylaşımı yapıldı. Ayrıca olayın gerçekleştiği köyün facebook sayfasınan ise Münüre Tuncel'i kaybettik duyurusu yapıldı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 19 Kasım'da yayınlanan bölümünde Müge Anlı, Münüre Tuncel'in intihar girişiminde bulunduğunu ancak durumunun iyi olduğunu söylemişti.

MELİHAT TUNÇEL CİNAYETİNİN DETAYLARI

2 çocuk annesi Meliha Tunçel Afyonkarahisar’daki evinde kızı Münüre Tuncel ile birlikte yaşıyordu. İddiaya göre, Meliha Tunçel’in kızı Münüre Tunçel, 10 Kasım günü sabah annesine kahvaltı hazırlamak için uyandığında bahçede annesini ölü olarak buldu. Evin yanındaki çöp konteynerında kanlı halı bulunması, öldürülen Meliha Tunçel'e kesilen boğazına tampon yapılması gibi şüpheli durumlara açıklama yapmakta zorlanan Münüre Tunçel hakkında komşuları ise annesine uyku ilacı verdiği, eve gece arkadaşlarını davet ettiği suçlamaları yöneltilmişti.