Muharrem İnce: Abdullah Gül isminde anlaşacaklarını duyuyorum

featured

Muharrem İnce, Millet İttifakı’nın Abdullah Gül’ün adaylığı üzerinde anlaşacaklarını beklediğini ve bunu duyduğunu iddia etti.

Memleket Partisi lideri Muharrem İnce, Haber Global canlı yayınında, seçim gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Eski partisi CHP tarafından bir önceki seçimde cumhurbaşkanı adayı gösterilen İnce, Kemal Kılıçdaroğlu’nun o dönemde Abdullah Gül’ü aday göstermek istediğini ifade etti.

Millet İttifakı’nın diğer paydaşları tarafından Kılıçdaroğlu’nun talebinin kabul görmediğini ve kendisinin aday gösterildiğini ifade eden İnce, “Meral Hanım ve ben bastırdığımız için vazgeçtiler projeden. Yoksa adayları Gül’dü. Ben anlaşacaklarını düşünüyorum Sayın Gül üzerinde, bekliyorum ben de duyuyorum” dedi.

Muharrem İnce: Abdullah Gül isminde anlaşacaklarını duyuyorum

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

7 Yorum

 1. Tıpış tıpış’ ını unutmadık Kılıçdaroğlu, İnce’nin söylediği olursa, hiç bir şartta Gül kazanamaz, o vakit sana tıpış tıpış o koltuğu bırak denir…zaten, oraya nasıl oturduğun da bir garipdi, kalkmanda tıpış tıpış olur…

  Cevapla
 2. 8 ay önce

  Eğer onca olan bitenden sonra hala bunlar gidip Gül’ü aday yaparlarsa, yemin ederim gemileri yakar, gider oyumu Tayyip’e veririm, bak yeminle yaparım bunu. Bu konuda yalnız olmadığımı da biliyorum. En az yüzde 60 oy alır Reyiz bu sefer, siz bilirsiniz…

  Cevapla
 3. 8 ay önce

  kayıp etmek için çabalıyorlar, Mansur başkan hariç kimse kazanamaz. Biraz tereddütle Ince’ninde kazanabileceğini düşünüyorum.

  Cevapla
 4. 8 ay önce

  İnşallah aday gösterirlerde yeni Chp’nin gerçek yüzünü göremeyenlerin gözleri açılır.Zaten Kılıçdaroğlu ve kurmaylarının söylemlerine en yakışacak aday ….

  Cevapla
 5. 8 ay önce

  taibe 2023 seçimlerini altın tebside sunuyorlar , ya bu nasıl kafa

  Cevapla
 6. 8 ay önce

  Böyle bir saçmalık yaparsa KK bilsin ki tıpış tıpış gidip oy vermeyegim, bu gerçekten siyasi intihar olur.

  Cevapla
 7. 8 ay önce

  Sıkıyorsa, yapsınlar…… Biz de o zaman bir çaresine bakarız…!!

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!