MÜSİAD önünde eylem: Filistin’e yağan bombalar sizin eseriniz!

Türkiye Komünist Hareketi (TKH) bugün İsrail ile ticari ilişkileriyle gündem olan MÜSİAD önünde Filistin'le dayanışma eylemi gerçekleştirdi. MÜSİAD önüne siyah çelenk bırakan TKH üyeleri daha sonrasında "İsrail'in dostları emperyalizme hizmet ediyor" başlıklı basın açıklaması yaptı.

featured

Türkiye Komünist Hareketi (TKH) İstanbul’da bulunan MÜSİAD Genel Merkezi önünde Filistin ile dayanışma eylemi düzenledi.

“Filistin halkı yalnız değildir”, “Katil İsrail Filistin’den defol” sloganlarının atıldığı eylemde, MÜSİAD binasının önüne bırakılan siyah çelenkte yazan “Filistin’e yağan bombalar sizin eseriniz” ifadesi dikkat çekti.

İsrail ile yapılan ticarete dikkat çekilen açıklamada “Ülkemiz içerisinde İsrail’in dostları vardır. Bugün İsrail’i destekleyen her adım BOP Eşbaşkanlığı’nın gereğini yapmaktır, emperyalizmin bölge politikalarının ilerlemesini sağlamaktır, gerici faşist İsrail iktidarının ayakta kalmasını ve kaba kuvvet ve katliamlar aracılığı ile insanlık suçu işlemesine ortak olmaktır” denildi.

MÜSİAD önünde eylem: Filistin’e yağan bombalar sizin eseriniz!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!