Mustafa Önsel'den FETÖ'cü Emre Uslu'ya: Şerefi 1 dolarlık aklınca…

Firari FETÖ’cü Emre Uslu sosyal medyadan emekli Kurmay Albay Mustafa Önsel’i “Perinçekçi kriptolar” sözleriyle hedef aldı. “Şerefi 1dolarlık aklınca bize sallamış!” diyen Önsel “Şükür Ata'dan başka lider tanımadık, TC ve Türk Milletinden başka yere hizmetimiz olmadı. Bunu ABD'nin kuçağındaki FETÖcü anlamaz” yanıtını verdi.

Mustafa Önsel'den FETÖ'cü Emre Uslu'ya: Şerefi 1 dolarlık aklınca…

VERYANSIN TV

FETÖ firarisi Emre Uslu, eski Zaman gazetesi yazarı Mümtazer Türköne’nin tahliye edilmesiyle ilgli “O kadar sevindim ki. Bunu sağlayan Devlet Bahçeli’ye bile teşekkür edebilirim” ifadelerini kullanmıştı.

Emekli Kurmay Albay Mustafa Önsel de Uslu’nun açıklamalarını alıntılayarak “Bu twite sadece Bahçeli ve iktidar yanlıları yorum yazsın bence... Fetullahçı çetenin en önemli adamı bakın nasıl memnun! Ve iktidara gül uzatmış! Bazı gelişmelere baktığımızda aklımızdan acaba alttan alta sulh çubukları mı tüttürülüyor diye geçmiyor değil!” diye yazmıştı.

Mustafa Önsel’i bu paylaşımı üzerine hedef alan Uslu, “Bunlar Perinçek’in kriptoları. Bunlar 70’lerdrn sonra Perinçek tarafından özellikle seçilip yetiştirilmiş kimseler. Dosları RUS/ÇİN devletleri düşmanları ise MUHAFAZAKAR DİNDARKAR. Yüzlerini 28 Şubatta gösteriler şimdi RTE’nin arkasına sığınıp muhafazakar/dindarları boğuyorlar” diye yazdı.

Uslu’nun sözlerine Mustafa Önsel şöyle yanıt verdi: “Şerefi 1$'lık aklınca bize sallamış! Yazdıklarından biri doğru olsa! Hayatları iftira, çamur. Insanlıkları bitmiş tipler. Kişi kendi gibi bilirmiş ya! Şükür Ata'dan başka lider tanımadık, TC ve Türk Milletinden başka yere hizmetimiz olmadı. Bunu ABD'nin kuçağındaki FETÖcü anlamaz.”