Habertürk’ten kovuldu mu? Nagehan Alçı'dan açıklama geldi

Günlerdir Habertürk'e çıkmayan Nagehan Alçı'nın kovulduğu iddia edilmişti. Ne yazık ki dün canlı yayına çıkan Alçı, sosyal medyadan 'Ben buradayım Habertürk’teyim her zamanki gibi.' mesajı paylaştı.

Habertürk’ten kovuldu mu? Nagehan Alçı'dan açıklama geldi

Geçtiğimiz hafta Kübra Par'la Açık ve Net programı canlı yayınında Prof. Dr. Ümit Kocasakal ile Nagehan Alçı arasında gerginlik yaşanmış, tartışmaya eşi Rasim Ozan Kütahyalı da katılmıştı.

Televizyonda başlayan ve sosyal medyada devam eden tartışma Nagehan'ın eşi Rasim Ozan'ı kullandığı ifadeler nedeniyle kınamasının ardından sona ermişti. 

Alçı, bu tartışma sonrasında 9 gündür ne Habertürk ekranlarında yer aldı ne de köşe yazılarına devam etti. 

Bu sessizliğin ardından son zamanlarda hareketli günler geçiren Habertürk tarafından da bir açıklama yapılmaması ‘kovuldu’ veya ‘ayrıldı’ iddialarını gündeme getirmişti.

CANLI YAYINA ÇIKTI

Dün Habertürk ana haber canlı yayınına çıkan Alçı, “Bugün baktım bir takım malum Türk medyasında uydur uydur yaz mantığında birtakım şeylerde oluyor. Ben buradayım Habertürk’teyim her zamanki gibi. Ama çok yoğun bir süreçte geçirdik. Çocuklar evde, evden okul bütün bu zorluklar. Bunlarında sesi olmaya çalıştım. Şimdi iki hafta kadar söz verdim çocuklara onlara konsantre olup temmuzdan itibaren yazılarda her şey de devam. Ama bizde insanız arada yoruluyoruz ailemize vakit ayırmamız gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Rasim Ozan Kütahyalı, Açık ve Net programında konuk olan eşi Nagehan Alçı'ya seslenerek programın diğer konuğu Ümit Kocasakal ile ilgili seviyesiz sözler ve hakaretlerde bulunmuştu.

ROK'a büyük tepki gelince Nagehan Alçı da Twetter hesabından şöyle yazdı:

"Rasim Ozan’ın çirkin ifadelerini kınıyorum, paylaştığı mesajın içeriğini de dilini de çok yanlış buluyor ve içinde ismimin geçmesinden üzüntü duyuyorum..."