Öğrenci yurdunda vahşet! Öğrencinin başını kesip, göğsünün üzerine koydu

featured

Antalya’da tarikat bağlantılı olduğu tahmin edilen ‘Alim Derneği’ adlı dini bir derneğin öğrenci yurdunda aşçı olarak çalışan İhsan Güney (38), yurdun yemekhanesinde üniversite öğrencisi Mehmet Sami Tuğrul’un (18) başını satırla kesip, göğsünün üzerine koydu.

Olay, saat 14.30 sıralarında, Kepez İlçesi Kültür Mahallesi Hürriyet Caddesi üzerinde bulunan, tarikat bağlantılı olduğu düşünülen Antalya İlim ve Kültür Derneği’nin (Alim Derneği) 4 katlı öğrenci yurdunun yemekhanesinde meydana geldi.

‘DECCALİ VURDUM’ DİYE BAĞIRDI

Yurdun aşçısı İhsan Güney, henüz bilinmeyen bir nedenle duvara dayadığı Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü birinci sınıf öğrencisi Mehmet Sami Tuğrul’un başını satırla kesti. Güney, kestiği başı, Tuğrul’un göğsünün üzerine koyup, “Deccal’i vurdum” diye bağırdı. Güney, satırı da gencin göğsünün üzerine bıraktı.

‘KENDİ HALİNDE, SESSİZ BİR ÖĞRENCİYDİ’

Olayı gören öğrencilerden biri yemekhanenin kapısını kapatıp kilitledikten sonra polisi aradı. İhbar üzerine öğrenci yurduna gelen polis, İhsan Güney’i gözaltına aldı. Kısa süre önce yurtta aşçı olarak işe başladığı öğrenilen İhsan Güney, Antalya Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliğine götürüldü. Polisin olay yerindeki incelemesi sürüyor. Mehmet Sami Tuğrul’un, kendi halinde sessiz bir öğrenci olduğu kaydedildi.

YAYIN YASAĞI VE GİZLİLİK KARARI

Antalya’da özel öğrenci yurdunda aşçı olarak çalışan İhsan Güney’in yurdun yemekhanesinde üniversite öğrencisi Mehmet Sami Tuğrul’u vahşice öldürmesine ilişkin haberlere, yayın yasağı getirildi. Antalya 6. Sulh Ceza Hakimliği tarafından alınan kararda, habere ilişkin yayınların yasaklandığı ve gizlilik kararı alındığı kaydedildi.

Öğrenci yurdunda vahşet! Öğrencinin başını kesip, göğsünün üzerine koydu

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 8 ay önce

  El Kaide / IŞİD kökenli cihatçı kafa yapısı Türkiye’de azımsanmayacak kadar yayıldı. Bunlar siyasal islamcı AKP’yi bile yeterince müslüman saymıyor. ABD’nin teşvikiyle kırk, elli yıl önce Pakistan’daki medreselerde başlayan cihadi öğreti kanser gibi yayıldı. AKP bu konuda bir önlem almıyor çünkü cihadiler Türkiye’yi ümmetçi şeriata adım adım taşıdığına inandıkları AKP’ye oy veriyor. Cihadi öğretilere kendini vermiş kişilerde saplantılı düşünce bozukluğu ve sanrılar yaygın görülüyor.

  Cevapla
 2. 8 ay önce

  ilim ve kultur dernegi, adindan daha belli ne oldugu!

  Cevapla
 3. 8 ay önce

  Siyasal islam eken tarikatlarin cinnet ve cinayetlerini bicer. 21. yuzyilda insanlik , laiklik demektir.

  Cevapla
 4. 8 ay önce

  Bu çok korkunç, çocuğu taciz etmek istedi de karşılık vermedi diye mi öldürdü diye düşünüyorum. Tarikata almak istediler, girmedi mi

  Cevapla
 5. 8 ay önce

  bu akıl dışı dayanaksız mantıksız din safsataları terkedilmeli !
  bu karanlık dünyadan uzak durulmalıdır !!!!

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!