Özdağ: Altılı masa Mansur Yavaş’ı tasfiye etme hazırlıkları içerisinde

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, altılı masanın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı tasfiye etme hazırlığı içerisinde olduğunu söyledi.

featured

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Amasya’da esnafı ziyaret etti, partililerle bir araya geldi.

Özdağ, partisinin Amasya İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, Zafer Partisi’nin yeni kurulmasına rağmen Türk siyasetinde derin izler bıraktığını ve gündemi belirlediğini söyledi.

Partilerinin bir yıl önce kurulduğunu ve bir milletvekili bulunduğunu belirten Özdağ, “Bir de kocaman kocaman partiler var milletvekili sayısı açısından. Mıy mıy siyaset yapıyorlar, biz bunlara sarı muhalefet diyoruz. Yani sarı sendika gibi, sarı sendika kime çalışır işverene çalışır. Bu muhalefet de kime çalışıyor, iktidara çalışıyor.” dedi.

Özdağ, Merzifon’da da partisinin ilçe başkanlığındaki toplantı sonrası ilçedeki sivil toplum kuruluşlarını ve esnafı ziyaret etti, daha sonra bir tesiste partililerle bir araya geldi.

‘KILIÇDAROĞLU SAHTE ADAY’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştiren Özdağ, şunları kaydetti:

Kemal Kılıçdaroğlu, fake aday olarak, sahte aday olarak Erdoğan’ın tekrar kazanmasının önünü açmaya çalışıyor. Yüz binlerce yabancıya vatandaşlık veriliyor, seçimlerde oy kullanmak üzere. Bakıyorsunuz Kemal Kılıçdaroğlu ‘Bizde bütün rakamlar var’ diyor. Yalan söylüyor. Yalan söylüyorsun Kemal Bey. Sende bütün rakamlar yok.”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın cumhurbaşkanı adayı olması gerektiğini savunan Ümit Özdağ, “Fakat altılı masa artı bir yedisiyle bu konuda en ufak bir adım atmama hatta Mansur Yavaş’ı tasfiye etme hazırlıkları içerisinde.” diye konuştu.

 

Özdağ: Altılı masa Mansur Yavaş’ı tasfiye etme hazırlıkları içerisinde

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 1 ay önce

  ErgenekonKumpası/Fetö/Ak-İktidar/Sarı-Muhalefet/KürdistanAçılımı/Sığınmacı İşgali, hepsi de BOP zincirinin halkaları. Mansur Yavaş’ı bu zincire takamamaktan korkuyorlar.

 2. 1 ay önce

  zaten rahatsiz olmustu beyim aday gosterilmekten, kostur kostur Meral aplaya gitti ardi sira. Mansur Yavas beklenen yigit olmaktan cok cok uzakta birisi oldugunu gosterdi.

  • 1 ay önce

   Benim yorum yapmama gerek kalmadı çünkü aynısını yazacaktım.

   Cevapla
  • 1 ay önce

   Mansur’un Türk nüfusun %90 olduğu bölgelerde bile inatla Belediyelere M.Vekilliğine Kürtlerin 1.sıradan aday yapılmasını eleştirdiği bir videosu var ki yüzdeyüz katılırım. Kürtçüler ve Açılımcılar onu günahları kadar sevmezler. Kürtlerin %90olduğu bölgelerde hiç Türk vekil B.başkanı seçtiklerine tanık oldunuz mu?

   Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!