Ümit Özdağ’dan Meral Akşener’e jet yanıt: Gerçek olmayan dört açıklama yaptınız

İyi Parti’den ihraç edilen Ümit Özdağ İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in açıklamalarına yanıt verdi. Özdağ, Akşener’in gerçek olmayan dört açıklama yaptığını belirtti.

Ümit Özdağ’dan Meral Akşener’e jet yanıt: Gerçek olmayan dört açıklama yaptınız

VERYANSIN TV

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Habertürk’te Teke Tek programında yaptığı açıklamalara Ümit Özdağ’dan jet yanıt geldi. 

Twitter'dan paylaşım yapan Özdağ’ın açıklamaları şöyle: 

Sayın Akşener, Şu ana kadar 4 tane gerçek olmayan açıklama yaptınız. 

1) Ben size Buğra Kavuncu ile ilgili bilgilerim hususunda herhangi bir kurum adı vermedim. Bahsettiğiniz kurumlarla irtibat kurduğunuzu söyleyen sizsiniz.

2) Siz bana "Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı"nı önerdiniz, ben divana girme teklifinizi reddettim. Uygun görürseniz grup başkanlığını tercih ederim dedim.

3) Benden randevu istemedi, ben sadece üstü çizilen vekillerle görüştüm demişsiniz. Sayın İsmail Koncuk ile listede ismi olmadığı halde kendisini davet ederek görüştünüz.

4) Ben AKP ile İYİ Parti anayasa çalışması yapıyor demedim. Uğur Poyraz'ın Ankara'da, değişik mahfillerde birlikte anayasa yapıyoruz diye konuştuğunu söyledim ve size de doğru mu diye sordum.Arzu ederseniz bu konuşmanın şahidi olan saygın siyasetçinin de numarasını size yollarım.