Roger Waters: Ukrayna’nın ölüm listesindeyim

Britanyalı rock grubu Pink Floyd’un kurucularından Roger Waters, Ukrayna’nın ölüm listesinde bulunduğunu söyledi. Waters, “Birini öldürdüklerinde fotoğrafının üzerinde ‘Tasfiye edildi’ yazıyorlar. Ben de o lanet fotoğraflardan biriyim.” ifadelerini kullandı. 

featured

Waters Rolling Stone dergisine verdiği röportajında, “Unutmayın, ben Ukrayna hükümeti tarafından desteklenen bir ölüm listesindeyim. Son zamanlarda insanları öldürdüler… Ama sizi öldürdüklerinde, fotoğrafınızın üzerine ‘tasfiye edildi’ yazıyorlar. Ben de o fotoğraflardan biriyim.” dedi.

Ukrayna’daki savaş için Batılı hükümetleri suçlayan Waters, “Rusya, Batılı hükümetlere diplomatik önlemler önererek 20 yıl boyunca Ukrayna’dan kaçınmaya çalıştıktan sonra Ukrayna’yı işgal etmeye teşvik edilmemeliydi.” diye konuştu.

Waters, “Rus ordusunun Ukrayna’da gerçekleştirdiği vahşet” hakkında bir soru sorulduğunda ise “Size az önce Batı propagandası olarak tanımladığım şeylere ilişkin (o raporları) gördünüz. Rus propagandası demenin tam tersi; Ruslar bizim seçimimize müdahale etti; Ruslar bunu yaptı. Hepsi yalan, yalan, yalan, yalan.” açıklamasında bulundu.

Pink Floyd’un Polonya’da vereceği konser, grubun solisti Roger Waters’ın Ukrayna-Rusya Savaşı’na dair ifadeleri nedeniyle 25 Eylül’de iptal edilmişti.

Roger Waters: Ukrayna’nın ölüm listesindeyim

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 2 ay önce

    Işte yıllardır eğilmeden, bükülmeden gerçeği arayan ve dürüst konuşan bir ses!

    Bilen bilir!

  2. 2 ay önce

    Uluslararası mafya çetesi bunlar.
    Tüm umut Rusyadır yoksa başka kimse bu şebekeyi yok edemeyecek!!!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!