Saadet Partisi’nden ‘ortak aday’ açıklaması: Belli olacak

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kaya, "Altılı masa liderleri tekrar bir araya gelecek. Bunun neticesinde de artık yavaş yavaş Altılı masanın ortak adayının kim olacağına dair süreç takvimi belli olacak'' açıklamasında bulundu.

featured

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kaya, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Toplantı Salonu’nda düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Seçime kısa zaman kaldığını söyleyen Kaya, yeni asgari ücrete değinerek uzun vadede yoksulluk sınırı baz alınarak belirlenmesi gereken asgari ücrete yapılan bu artışın, insanların yaralarına merhem olmayacağını ifade etti.

5 OCAK’A İŞARET ETTİ

Kaya, Altılı Masa’nın cumhurbaşkanı adayına ilişkin de şöyle konuştu:

“5 Ocak’ta yeni bir buluşma gerçekleşecek. Altılı masa liderleri tekrar bir araya gelecek. Bunun neticesinde de artık yavaş yavaş Altılı masanın ortak adayının kim olacağına dair süreç takvimi belli olacak. Biz bununla ilgili herhangi bir endişeye veya farklı bir düşünceye sahip değiliz. 6’lı masanın ilk turunun son toplantısını Saadet Partisi ev sahipliğinde biz gerçekleştirmiştik. Ve ilk defa o toplantıda altılı masanın ortak adayı 13. cumhurbaşkanı olacak ifadesi kullanılmıştı. Biz buna bütün liderler tarafından sahip çıkıldığını, bizden sonra yapılan altılı masa toplantılarında da aslında bu vurgunun güçlenerek devam ettiğini görüyoruz.”

Saadet Partisi’nden ‘ortak aday’ açıklaması: Belli olacak

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!