‘Sandıkta teslim etmeyiz’ diyen SADAT’çıdan yeni açıklama

SADAT yöneticisi Ersan Ergür, tepki çeken "Bu vatanı Türkiye düşmanları ile işbirliği yapanlara sandıkta teslim etmeyiz... Etmeyeceğiz!" sözlerine ilişkin yeni bir açıklama yaptı.

featured

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “terörist yetiştiriyorlar” dediği ve seçim güvenliği konusunda işaret ettiği Uluslararası Savunma Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (SADAT) yöneticisi Ersan Ergür, dikkat çeken bir paylaşımda bulunmuştu.

Ergür, “Bu vatan kanla alındı, kanla savunuluyor. Bu vatanı Türkiye düşmanları ile işbirliği yapanlara sandıkta teslim etmeyiz… Etmeyeceğiz! Vatan sağ olsun…” ifadelerini kullanmış, gelen tepkilerin ardından bu mesajını silmişti.

Ergür’den yeni bir paylaşım geldi.

CHP PM Üyesi Eren Erdem’in “Şahıs SADAT kurucusudur. Darbe imasında bulunmuştur. Resmi seçim sonuçlarını tanımayacakmış… Kayıtlara geçsin.” paylaşımını alıntılayan Ergür şunları söyledi:

“Böyle bir niyetimiz olduğuna dair iftiraya uğramış ve bunu şiddetle reddetmişken vazgeçip bir tweetle güya iddiaları haklı çıkarmaya karar verdim öyle mi? Eğer öyleyse neden sileyim? Kastım milletin ferasetiyle sandıkta bana göre yanlış olacak bir seçim yapmayacağına inancımdı.”

‘Sandıkta teslim etmeyiz’ diyen SADAT’çıdan yeni açıklama

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 8 ay önce

    Ingiliz muhipleri cemiyetinden savasa girenler kanla almaktan bahsediyor. Pkklilarin kurtulus savasina katildiklarini iddia etmesi gibi. Nasil memleket.

  2. 8 ay önce

    Sizlerin hicbirinde bu luksden,satafattan rahat konforlu hayatinizdan vazgecip can verecek g.t yok oglum,.,

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!