Seda Sayan’dan ‘Melek Mosso’ açıklaması

Isparta Gül Festivali kapsamında vereceği konseri iptal edilen şarkıcı Melek Mosso'nun yerine Seda Sayan'ın konser vereceği ortaya çıkmıştı. Seda Sayan, Melek Mosso'nun konserinin iptal edilmesiyle ilgili "Melek'in sanatına ya da kadınlığına değil, bir konserinde kadınlar ile ilgili konuşurken yaptığı parmak işaretinden dolayı Isparta Belediyesi'nin tepki gösterdiğini öğrendim." dedi.

featured

Isparta konseri iptal edilen Melek Mosso’nun yerine Seda Sayan‘ın sahne alacağı ortaya çıkmasının ardından, sosyal medya kullanıcıları Seda Sayan, Funda Arar ve Derya Uluğ’a ‘konserini iptal et’ çağrısında bulundu.

Seda Sayan, hakkında yapılan eleştirilere 2. Sayfa’ya gönderdiği mesajla cevap verdi. Isparta Gül Festivali’nde konser vereceğini menajerinden öğrendiğini söyleyen Seda Sayan, Melek Mosso’nun konserinin iptal edilmesiyle ilgili şunları söyledi:

“Sanatçıların konser takvimini menajeri belirler. Ben haftanın beş günü zaten full çalıştığım için bazen havaalanında öğreniyorum konser yeri ve bilgilerini. menajerim Osman Yuvacı anlaşmayı yapmış Melek kardeşimle ilgili araştırmayı yaptığımda Melek’in sanatına ya da kadınlığına değil bir konserinde kadınlar ile ilgili konuşurken yaptığı parmak işaretinden dolayı Isparta Belediyesi’nin tepki gösterdiğini öğrendim. Melek adına merak edip o hareketi videodan izledim. Bir talihsizlik olduğunu düşünüyorum inşallah bir daha böyle bir eylemde bulunmamasını dilerim”

thumbnail
İlişkili Haber

Melek Mosso’nun yerine Seda Sayan konser verecek

Seda Sayan’dan ‘Melek Mosso’ açıklaması

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 2 ay önce

  Sebebini mi sorduk?

  Bu rezaleti savunmak, ve sözcülüğünü yapma girişimi olmuş.

  • 2 ay önce

   Bu “mosso” takma soyadlı kızın gerçek soyadı Davarcı imiş. Demek ki dedeleri işlerini çok seven gerçek hayvan yetiştiricisi adamlardı. Şimdiki gençlerde kendi soyadlarını bırakıp ya da başkalaştırıp böyle acayip sahne soyadı edinmeler görülüyor.

   Cevapla
 2. 2 ay önce

  Sanat, ekmek peşinde koşarsa alçalır..

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!