Sedat Peker’den Levent Göktaş’a: Kibrit kutusuna girmeye hazır ol

Levent Göktaş'a ait olduğu iddia edilen sosyal medya hesabından yapılan 'Beni Sedat Peker'le karıştırmayın' sözlerine Peker cephesinden sert tepki geldi. Göktaş'ı radarına aldığını belirten Peker, seçime iki ay kala çekeceği videolarda kendisine de yer vereceğini belirtti. Levent Göktaş adına açılan hesaptan Peker'e yanıt geldi. Hesabın ise Göktaş'a ait olmadığı bildirildi.

featured

Necip Hablemitoğlu suikastının planlayıcısı olduğu gerekçesiyle hakkında yakalama kararı çıkarılan ancak kaçıp izini kaybettiren emekli Albay Levent Göktaş adına açılan sosyal medya hesabından bir açıklama yapıldı.

“Bu akşam saat 22.00’da her şeyi belgeleri ile açıklamaya başlıyorum. Yarından itibaren video çekmeye de başlayacağım” denilen açıklamada Sedat Peker’e de gönderme yapılarak “Ve şunu aklınızdan çıkarmayın beni Sedat Peker ile karıştırmayın! Devlet denilen aygıtı başınıza geçiririm! Ben yanarsam Siz de yanarsınız net!” ifadeleri yer aldı.

Sedat Peker’in basın danışmanı olarak bilinen Emre Olur, sosyal medya hesabından Sedat Peker’e ait olduğu değerlendirilen yanıtı paylaştı. Peker’in mesajında Göktaş’ın kendisine ‘para’ ve ‘adam kaldırma’ teklifinde bulunduğu iddia edildi.

İşte o mesajlar:

1-) Biraz önce @halktvcomtr ’yi seyrederken Levent Göktaş’a ait olduğu söylenen bir açıklamadan bahsediyorlardı. Orda bir kelime canımı sıktı “Beni Sedat Peker’e benzetmeyin devleti başınıza yıkarım” demiş. Levent abi eğer bu sözü sen söylemediysen şimdi söyleyeceklerimden…

2-) …dolayı kusura bakma. Beni Sedat Peker’le karıştırmayın demek ne demek ? Kimsin lan sen yavşak, Ankara’ya geldiğimde görüşmelerimizde yarım metre arkamdan yürüdüğün gerçekliği ortadayken beni Sedat Peker’le karıştırmayın demek ne demek ? Benim ilgi alanımda…

3-) …değildin. Ancak emin ol şimdi radarıma girdin. Yaşar Baba vasıtasıyla bana teklif ettiğin para ile ortadan adam kaldırma tekliflerini de seçimlere 2 ay kala çekeceğim videolarda da konuşacağız. Kimsin lan sen beni Sedat Peker ile karıştırmayın diyorsun?

4-) Ulan tüm dünya öğrendi de sen öğrenemedin mi? Dostlarımla eşit olmayı kabul ederim üstünlük taslamam ancak kimsenin beni küçültmesine izin vermem.Kibrit kutusuna girmeye hazır ol. Seni de kibrit kutusuna sokacam. SÖZ NAMUS GÖRECEKSİN. Zekaya saygı duymayı sen de öğreneceksin.

‘LEVENT GÖKTAŞ’ İSİMLİ HESAPTAN YANIT

Levent Göktaş’ın adına açılan sosyal medya hesabından Peker’e yanıt gecikmedi.

Yapılan paylaşımda “Sedat Peker, Bana y***** demişsin! 2 senedir üç beş tane soytarı’nın kasetini yayınlamaktan Başka ne yaptın? Tayyip abi helalleşeceğiz dedin? Ne oldu o mevzu? Madem o kadar cesaretlisin? Evet sen olmadığımı herkes görecek!!! Misli ile iade ediyorum hakaretini!!” denildi.

HESAP SAHTE ÇIKTI

Öte yandan, Levent Göktaş’ın avukatları yaptıkları açıklamada, Levent Göktaş adına sosyal medyada açılan hesabın sahte olduğunu bildirdi.

thumbnail
İlişkili Haber

Levent Göktaş adına açılan hesap sahte mi? Avukatlarından açıklama…

Sedat Peker’den Levent Göktaş’a: Kibrit kutusuna girmeye hazır ol

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 2 ay önce

  baştan, mıça,,, maymunlar cehennemi türkiye…

 2. 2 ay önce

  Devlet leş olmuş. Ben emekli devlet memuruyum. Devlet bunca olup biteni değil de söylediğim bu sözü hakaret sayacaksa bana dava açsın!

 3. 2 ay önce

  Simdi bir zamanlar bu memlekette bu adamlar önemli önemsiz bir takım işler mi yaptılar? Bu terbiye ile mi? Bu zeka düzeyi ile mi? Bu karakter ile mi?
  Bunların alayını bir an evvel temizlemezsek, bu toplum batar!!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!