Seval Türkeş’e ziyaret MHP’yi karıştırdı! Alparslan Türkeş'in oğlundan yönetime zehir zemberek açıklama

Alparslan Türkeş'in oğlu, Tuğrul Türkeş'in kardeşi Kutalmış Türkeş, MHP Genel Merkezi’ne zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Kutalmış Türkeş'in hedefinde, Kılıçdaroğlu ve Kaftancıoğlu’nu kabul eden Seval Türkeş'e tepki gösteren Bahçeli’nin basın danışmanı Yıldıray Çiçek üzerinden Devlet Bahçeli vardı.

Seval Türkeş’e ziyaret MHP’yi karıştırdı! Alparslan Türkeş'in oğlundan yönetime zehir zemberek açıklama

VERYANSIN TV

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Milliyetçi Hareket Partisi'nin kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in eşi Seval Türkeş'i ziyaret etmesi MHP’de kazanların kaynamasına neden oldu.


Ziyarette CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da bulunmuştu.

Önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek, Kılıçdaroğlu’nu kabul eden Seval Türkeş’e şu ifadelerle tepki gösterdi:

“Seval Türkeş MHP'ye zarar vermek için herkesle yanyana geldi. Onun için doğal. Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu hem şehitle, hem teröristle olabilecek tarzda her türlü siyasi omurgasızlığı yapabilecek kişiler. Bu karede en omurgalı kişi olan Kaftancıoğlu bu eve nasıl geldi gerçekten inanılmaz!

"Omurgalı" derken yanlış anlaşılmasın. İhanetlerinden asla taviz vermiyor. PKK kurucusu teröristbaşı Sakine Cansız ile ilgili "hiç fikrim değişmedi" diyen, MLKP kurucusuna selam çakan, Ermenici, terörist Demirtaş'ın kadeh arkadaşı "Türkeş ismiyle yan yana gelmezdi" manasında dedim.

Seval Türkeş CHP seçmeni biri olarak evinde CHP Genel Başkanını, Belediye Başkanını ve İl Başkanını ağırlamış. Keşke biraz seçici olup CHP’nin PKK kanadını ağırlamasaydı...”

Yıldıray Çiçek’e yanıt Alparslan Türkeş'in oğlu, Tuğrul Türkeş'in kardeşi Kutalmış Türkeş’ten geldi.

Çok sert açıklamalar yapan Kutalmış Türkeş “Yıldıray isimli şahsiyetsiz fino; TÜRKEŞ in bir ömür yanında olan eşi SEVAL TÜRKEŞ ve biz, tutukluluk yıllarında her sabah 5 te kalkıp Mamak kapılarında beklerken, sen ve anan evinizde uyuyor sen de oyuncaklarınla oynuyordun! Bilge liderin ve Semih iti de evinde yatıyordu!” ifadelerini kullandı.

ESKİ DEFTERLERİ DE AÇTI

Erdoğan ile Bahçeli arasında geçmişte yaşanan tartışmalara ilişkin de yorumlarda bulunan Kutalmış Türkeş, 19 Aralık'ta CNN Türk yayınına katılan Metin Özkan'a da tepki gösterdi:

"Biz,Erdoğan’la da,Kılıçdaroğlu’yla da istedigimiz zaman görüşürüz; Ne de olsa birbirimize “Senden hesap sormazsam namerdim!”demedik hiç! Ne de olsa”Pkk dan beter milli bir tehditsin,Zürriyetsizsin!”demedik hiç!”. İhanetin derecesinde Kınadıklarını yaşarsın! VE SUPHANALLAH!
 
Metin Özkan a sorar mısınız Bahçeli terorist dediği CHP İLE neden işbirliği yapıp ortak Cumhurbaşkanı adayı çıkarmış? Neden Ecevit ile isbirligi yapıp,yanında hazır ol a geçip,Apo nun idamının kalkmasına imza atmış?Neden iktidar olmaktan kaçıp erken seçime gitmiş?
 
Madem Türkeşi temsil ediyorlar neden TÜRKEŞ İN adini Erciyesteki parktan kaldıran,ülkücüler ajandır diyen Özhasekiyi Ankara belediye başkan adayı olarak gösterip,Türkeş’in resmini ayakları altında çiğneyen Yaşar Yıldırım’la beraber Türkeş in Kabrine yollamışlar!

Metin Özkan isimli ömründe Türkeş’le hiçbirsey paylaşmamış adama sorar mısınız. Seval TÜRKEŞ 5 yıl boyunca hergün hapishane kapılarında TÜRKEŞ’i beklerken Devlet Bahçeli ve Metin Özkan neredeymiş?! Bahceli Türkeş’in tutukluluk yıllarında Türkeş ile kaç kez görüşmüş!"

"Devlet Bahçeli ye sorar mısınız neden Pkk lı Ahmet Türk ün sağlığı icin endişe edip tahliyesini sağlamış? Resimdeki HDP li Hasip Kaplanla gülüşerek ne konuşmuş?"


 

ZİYARETTE KİMSENİN BİLMEDİĞİ ÇARPICI AYRINTI: KAFTANCIOĞLU İLE TÜRKEŞ’İN BAĞI NE?