Şeyma Subaşı’ndan Fatih Altaylı’ya: Söz veriyorum bir gün sizle yemek yiyeceğim

Habertürk yazarı Fatih Altaylı'nın Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'nın geçen gün paylaştığı 'İbiza'ya direk uçuş talebi' videosuna yönelik olarak yazdığı  "Köy yanar, k… taranır durumu" yazısına Subaşı yanıt vermekte gecikmedi.. Subaşı, 'Siz bile beni konuşuyorsanız, ben doğru yoldayım ve çok başarılıyım' ifadesini kullandı.

Şeyma Subaşı’ndan Fatih Altaylı’ya: Söz veriyorum bir gün sizle yemek yiyeceğim

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı’nın eski eşi ve sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı’nın Türk Hava Yolları’na (THY) yönelik seslendiği videoda “9 saat aktarmalı uçuyoruz. Bu çileden bizi kurtarın lütfen. İstanbul-İbiza uçuşu artık koysanız… Eminiz bu yaz birçok insan bunu bekliyor” demişti.

Bu videoya gelen tepkiler üzerine Habertürk yazarı Fatih Altaylı da yorum yapmakta gecikmedi.

Altaylı, “Şeyma Subaşı, THY’den talepte bulunmuş. ‘İbiza’ya gitmek aktarmalarla 9 saati buluyor, perişan oluyoruz. Lütfen buraya direk uçuş koyun.’ THY bu talebi kabul eder mi bilmiyorum. Ancak tam bir ‘köy yanar, k… taranır’ durumu. Memleket nelerle boğuşuyor, bu kızcağız ne istiyor! E o da haklı tabii… Alışmıştı özel uçaklara. Şimdi aktarma… Zor hayat” dedi.

Altaylı’ya yanıt veren Subaşı ise, “Eğer siz bile beni konuşuyorsanız, ben doğru yoldayım ve çok başarılıyım” dedi. “Çok bir şey beklemeyin benden” ifadesini kullanan Subaşı şunları söyledi:

“Çok değerli ve başarılı Fatih Altaylı, bugün köşe yazısında beni yazmış. ‘Köy yanar, k… taranır’ demiş için. Eğer siz bile beni konuşuyorsanız, ben doğru yoldayım ve çok başarılıyım. Kendimle gurur duyuyorum. Sanırım sizler için o kadar değerliyim ve beni öyle konumlara koydunuz ki, politikadan konuşmamı, ülkeyi kurtarmayı bekliyorsunuz. Arkadaşlar ben Şeyma’yım. Zaten saç, makyaj, güzellik, spor, kıyafet paylaşıyorum o kadar. Ben size bir şey vermedim ki. Çok bir şey beklemeyin benden, bende sadece bunlar var. Çok şeyler yok bende, ancak bu kadar var. Bende boş şeyler var. Beni erkekler takip etmesin, kızlar takip etsin sadece.”