Sezen Aksu hakkında suç duyurusunda bulunan grup: Beyinlerine sıkacağız…

featured
service

15 Temmuz Şehitler ve Gaziler Platformu üyeleri, Sezen Aksu için suç duyurusunda bulunduktan sonra okudukları basın açıklamasında ‘Beyinlerine sıkacağız, kafalarına’ ifadesini kullandı.

15 Temmuz Şehitler ve Gaziler Platformu üyeleri, söylediği şarkının sözlerinden dolayı Sezen Aksu hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu. Savcılığa sunulan dilekçede, Hz. Adem ve Hz Havva için “Selam söyleyin o cahil Havva ile Ademe” diyen Aksu hakkında ‘dini değerleri aşağılama ve halkı kin ile düşmanlığa tahrik etme’ suçlarından dava açılması talep edildi.  ‘Minik serçe’ lakaplı Sezen Aksu için “Köksüz, adına minik serçe dediğimiz, aslında Adem aleyhisselamı yoldan çıkaran şeytanın yolundan giden…” denen açıklamada, “Şehitlerimize asla laf söyletmeyiz. Bundan sonra söyletmeyeceğiz. Onlara laf söyleyenlerin dillerini keseceğimizi buradan ilan ediyoruz”, “İçişleri Bakanımızın da dediği gibi, ‘Beyinlerine sıkacağız, kafalarına. İnlerinde hepsini ezeceğiz. Dağda, PKK’yı Kandil’de nasıl eziyorsak, onları savunanlara da bunu bir defa daha söylüyoruz” denildi. 

15 Temmuz Şehitler ve Gaziler Platformu Başkanı Erol Bulut, basın açıklamasının ardından platform üyeleri ile birlikte adliyeye gidip suç duyurusunda bulundu. Bulut, daha sonra adliye önünde yaptığı açıklamada, “Organize bir şekilde dinimize, imanımıza ve kutsallarımıza hakaret edildiği için bugün burada basın açıklaması yapmak için toplandık. Biz buna ‘dur’ diyebilmek için bugün burada toplandık. Teröristler bir taraftan, imanımıza, peygamber efendimize sözlü olarak saldırmaya çalışanlar bir taraftan en sonunda dayanılmaz bir duruma geldi. Bu gidişe bir dur diyebilmek için, onlar o eski söyledikleri alışkanlıklardan vazgeçsinler diye biz buradayız. Bizim milletimiz ayağa kalktı, bir daha bize diz çöktüremeyeceklerinin malumunu ilan etmek istiyoruz. Sezan Aksu denilen hanımefendi hakkında suç duyurusunda bulunduk. Aslında cahil olan kendisi, dedesine hakaret ediyor çünkü. İlk insandır Adem Aleyhisselam ve Havva anamız, bunlara söz söylemek asıl cahilliktir” ifadelerini kullandı.

Sezen Aksu hakkında suç duyurusunda bulunan grup: Beyinlerine sıkacağız…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 4 ay önce

  Yetmez ama evet diyordunuz Sezen hanimcik hep beraber diger fetocular ile birlikte, buyur buradan yak. Eserinizdir. Bin beteri bile hak ettiginizin yaninda az kalir.

  Cevapla
 2. 4 ay önce

  Merak ediyorum, hakim soracak mı 5 yıldır neredeydiniz diye

  Cevapla
 3. 4 ay önce

  Memlekete bak, sözde hak hukuk ve adaletten bahsediyoruz ama adamlar çıkmış, kafaya limon sıkmaktan, ağızlara ve dillere masaj yapmaktan bahsediyor. Bu memlekette böyle sıkıcı, ezici ve adaletin terazisi olduğunu sanan insanlar olduğu sürece ve bunlara meydan verildiği sürece daha çok adalet hülyaları içinde uyuruz.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!