Tarih vermişti… Kılıçdaroğlu 3 Aralık’ta neyi açıklayacak

ABD ve İngiltere gezileri tepki çeken, daha önce "Londra tefecileri" dediği fon gruplarıyla görüşen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Sabredin 3 Aralık'a kadar. Çok güzel şeyler açıklayacağız. 3 Aralık'ı bekleyin geliyor gelmekte olan" ifadelerini kullanmıştı. Kılıçdaroğlu'nun bu açıklamasının ardından gözler o tarihe çevrildi.

featured

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, salı günkü partisinin grup toplantısında tepki çeken yurtdışı gezilerini savunmak için “ABD’ye ve İngiltere’ye gittim. Havuz medyasına baktım fırsatlar aradılar nasıl karalarız diye. Onlar ne yapabiliriz gezileri nasıl gölgeleriz arayış içindeydiler. Merak ettiler Genel Başkan neden gitti? Sabredin 3 Aralık’a kadar 3 Aralık’ta yeni vizyonu açıklayacağız. Türkiye’yi kriz zincirinden kurtaracağız. Çok güzel şeyler açıklayacağız sonsuza kadar krizi bitiren vizyon açıklayacağız. Krizler hayatımızda hep oldu. Sonsuza kadar bunu bitirmemiz lazım. Vizyonumuz hazır 3 Aralık. Ekiplerimiz hazır, yatırımcılarımız hazır, taze para da hazır. 3 Aralık’ı bekleyin geliyor gelmekte olan” demişti.

Show Haber’in haberine göre Kılıçdaroğlu’nun bu açıklamasından sonra gözler 3 Aralık tarihine çevrilmişken, kulis bilgilerine göre yapılacak açıklamanın detayları ortaya çıktı.

Kulislere yansıyan bilgilere göre Kılıçdaroğlu adaylık için bir açıklama yapmayacak ve “Türkiye’yi dünyanın teknoloji ve lojistik merkezi yapacağız” diyecek.

Kılıçdaroğlu, yurt dışındaki bilim insanlarına ‘dönün’, gençlere ise ‘gitmeyin’ çağrısı yapacak. Vizyonu hazırlayan özel ekipte ağırlık yerli ve yabancı akademisyenlerde. CHP Genel Başkanı, 3 Aralık’ta çok eleştirilen yurt dışı ziyaretlerini de gerekçelendirmiş olacak.

Tarih vermişti… Kılıçdaroğlu 3 Aralık’ta neyi açıklayacak

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

10 Yorum

 1. 2 gün önce

  kasımdı aralık oldu 🙂

 2. Vapurdaki çakal tayfayı geçtiler.Reha Muhtar’a çok laf ettik azzz sooooonra diyor diye şimdi beteri başımızda.Toplanın ben de 31 Aralık’ta bişi dicem bak!

 3. 2 gün önce

  kasım dedi deprem geldi suudiler 5m katar 10m dolar ateşledi.

 4. 2 gün önce

  Kapütülasyon benzeri olmadı Düyun-u Umumiye gibi bir vizyondur.

 5. 2 gün önce

  3 Aralık’ta siyaseti bıraktığını söyle, vallahi kurban kesecem 🙂

 6. 2 gün önce

  Ciddiyetini tamamen yitirmiş bir ‘ana muhalefet’ ve masanın diğer bacakları… Ampulü patlatacağız tamam da yerine bir mum koyalım Allah rızası için hiç olmazsa… Sizde hiç mi akıl yok?

 7. 2 gün önce

  YeniCHP’yi Türk/Atatürk düşmanlarından özenle temizleyen Tunceli’li Kılıçdaroğlu’na minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz!

  Cevapla
 8. 2 gün önce

  Blöf yapıyor olması kuvvetli bir olasılıktır, zira ABD’de yaşayan gazeteci ve AA’nın eski Washington temsilcisi Yılmaz Polat, Kılıçdaroğlu’nun ABD gezisinin nasıl başarısız bir fiyasko olduğunu bir youtube kanalında açıkladı!

 9. 1 gün önce

  yarını bekleyın demıstı. basortusu önergesı verdı. sanırım 3 aralıkta da laıklıgı kaldıracagız dıyecek

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!