Teşkilat'ta intihar sahnesi... AKP'nin tepkisini çeken oyuncu diziden çıkıyor mu?

AKP'li Mücahit Birinci'nin 'Atın gitsin bunu' dediği Teşkilat oyuncusu Çağlar Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanındaki intihar sahnesi dikkat çekti.

Teşkilat'ta intihar sahnesi... AKP'nin tepkisini çeken oyuncu diziden çıkıyor mu?

Altın Kelebek ödül töreninde Tamer Karadağlı'ya yaptığı gönderme sonrası AKP'li isimlerin tepkisini çeken Teşkilat dizisi oyuncusu Çağlar Ertuğrul'un diziden gönderilebileceği iddia ediliyordu. Dizinin son fragmanında Ertuğrul'un başına silah dayadığı sahne “Diziden çıkıyor mu?” sorularını getirdi.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Turgut Tunçalp, Gürkan Uygun ve Hakan Boyav'ın yer aldığı Teşkilat dizisinin 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde ise Serdar'ın yaşadıkları kafa karıştırdı.

'12 SAATE BİR YENİ BOMBA'

MİT'in özel ekibi Türkiye'ye düzenlenmeyi planlanan büyük saldırıyı önlemeye çalışıyor. Ekibe gönderilen mesajda "İlk bomba Türkiye'nin kalbinde patlayacak. 12 saatte bir yeni bomba patlayacak" deniliyor.

İNTİHAR SAHNESİ

Diğer yandan ise Serdar, kaçırıldığı dönemde beynine uygulanan uzaktan kontrol yöntemiyle bir emir alıyor. Serdar'a "Yolun sonuna geldin. Bugün Türkiye'nin kaderini değiştireceksin" deniliyor. Serdar ise "Madem gün bugün o zaman vatan uğruna ölmek için güzel bir gün" diyerek başına silahı dayıyor.

AKP'Lİ BİRİNCİ: ATIN GİTSİN

AKP MKYK Üyesi Mücahit Birinci, ödül töreninde Tamer Karadağlı ile Nihal Yalçın arasında geçen diyaloğa gönderme yapan oyuncu Çağlar Ertuğrul'a yüklenmiş, sosyal medya hesabından “Atın gitsin şunu. Saçma sapan adamlarla uğraşıyoruz” demişti. AKP'liler de sosyal medyada “Teşkilatı izlemiyoruz” etiketiyle kampanya başlatmıştı.

NE OLMUŞTU?

En iyi erkek oyuncu ödülünü TRT 1’de yayınlanan Teşkilat dizisindeki rolüyle Çağlar Ertuğrul kazanmıştı. Ertuğrul, konuşmasını yaparken arkasını döndü ve "Birisi mimik yapıyor sandım arkamdan" diyerek Tamer Karadağlı ve Nihal Yalçın arasında yaşanan olaya gönderme yaptı.