Trump’la görüşen Kardashian’dan bikinili poz açıklaması

Kim Kardashian, Beyaz Saray'da ABD Başkanı Donald Trump ile görüştükten sonra sosyal medyada bikinili fotoğraf paylaşmaktan vazgeçtiğini söyledi.

Trump’la görüşen Kardashian’dan bikinili poz açıklaması

Kim Kardashian kısa süre önce, ünlü bir avukat olan babasının izinden giderek, avukat olmaya karar verdiğini duyurdu.

The Cut dergisine röportaj veren Kardashian, Trump ile Beyaz Saray’da cezaevlerindeki reformlar ile konuşmak üzere bir araya gelmesiyle ilgili de ilginç açıklamalarda bulundu.

​Özellikle sosyal medyadaki fotoğraflarıyla gündemden düşmeyen Kardashian, artık Instagram’da bikinili fotoğraflar paylaşmama kararı aldığını belirterek “Galiba bir tür evrim geçiriyorum” dedi ve Beyaz Saray ziyaretinin bu konuda etkili olduğunu ifade etti.

Beyaz Saray ziyaretinden sonra ertesi günler paylaştığı bikinili selfie’leri düşünerek “Umarım bu fotoğrafları görmezler. Gelecek hafta yine orayı ziyaret edeceğim” diye düşündüğünü söyleyen Kardashian bu nedenle ‘açık fotoğraflar’ paylaşmayı bırakmaya karar verdiğini söyledi.

39 yaşındaki yıldız, “Sanırım tonlarca bikinili fotoğrafımın olmasına artık eskisi kadar önem vermiyorum. Artık poz vermek için yaşamıyorum anın tadını çıkarıyorum” ifadelerini kullandı.