Twitter’a (X) çöpçatan özelliği geliyor

X'i (Twitter) geçen sene satın alan Elon Musk, platforma çöpçatanlık özelliğinin geleceğini açıkladı. Bu özellikle birlikte paylaşımlarına göre uyumlu olan kullanıcılar birbiriyle eşleşebilecek.

featured

ABD’li milyarder Elon Musk, sahibi olduğu sosyal medya platformu Twitter’ın ismini ve logosunu değiştirdi. Musk, kısa süre önce çalışanlarına yaptığı açıklamada platformun her şeyi kapsayan tek bir uygulama olma sürecinde olduğunu söyledi.

The Verge’ün haberine göre Musk, X’in (Twitter) başarılı olabilmesi için YouTube, LinkedIn, FaceTime, flört uygulamaları ve tüm bankacılık sektörüyle rekabet etmek istiyor. Musk, LinkedIn’e rakip olmak için platform üzerinden iş bulabilme özelliğini duyurmuştu.

TINDER’A RAKİP OLMAK İSTİYOR

Basına açık gerçekleştirilen şirket içi X toplantısında, platforma “Dating” özelliğinin geleceği duyuruldu. Musk, bu özellik sayesinde Tinder gibi flört uygulamalarına da rakip olmak istiyor. “Dating” özelliği sayesinde kullanıcılar, paylaşımlarına göre uyumlu olan kişiyle eşleşebilecek. Özelliğin henüz ne zaman çıkış yapacağı bilinmese de yakın zamanda platformda kullanıma sunulması bekleniyor.

Twitter’a (X) çöpçatan özelliği geliyor

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!