Uğur Dündar’dan Gaye Erkan’a destek

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Hafize Gaye Erkan'ın babası Erol Erkan hakkındaki bir banka personelini işten çıkardığı iddiaları gündem olurken, Erkan'a destek Uğur Dündar'dan geldi. 

featured

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Hafize Gaye Erkan’ın babası Erol Erkan hakkında bir banka personelini işten çıkardığı, Merkez Bankası Sosyal Tesisi’ni kapattırıp çalışanlarını ailesinin emrine tahsis ettiği ve bir personeli asansörde tokatladığı iddiaları ortaya atılmıştı. Ayrıca İzmir Özdere’deki Merkez Bankası’na ait kampı da depremden sonra sadece kendi kullanımına soktuğu öne sürülmüştü.

thumbnail
İlişkili Haber

Hafize Gaye Erkan’ın babasıyla ilgili yeni iddialar: ‘Bir çalışanı tokatladı’

ABD’de kritik görüşmeler yaptığı bir dönemde söz konusu iddiaların ortaya atıldığını söyleyen Erkan, “Son günlerde şahsım ve ailemi hedef almak suretiyle, Bankamıza yönelik güven bozucu, kasıtlı ve gerçeklerle bağdaşmayan haberler dolaşıma sokulmuştur. Amerika Birleşik Devletleri’nde ekonomi ve iş dünyasının önemli isimleriyle gerçekleştirdiğimiz ve son derece verimli geçen görüşmeler sırasında öğrendiğim bu asılsız iddialar karşısında şaşkınlığımı ve üzüntümü kamuoyu ile özellikle paylaşmak isterim. Şahsımı ve Bankamızı itham eden asılsız haberler asla kabul edilemez niteliktedir. Sorumlular hakkında gerekli yasal haklarımı kullanacağım” mesajını paylaşmıştı.

thumbnail
İlişkili Haber

Merkez Bankası Başkanı’nın babası sessizliğini bozdu: Dikkat çeken yazışmalar…

‘EMZİRDİĞİ BİR BEBEĞİ VAR’

Haberler basında geniş yer bulurken, Uğur Dündar’dan Gaye Erkan’a destek geldi. Hafize Gaye Erkan’ın annesi ve bir çalışan arasındaki WhatsApp konuşmalarını paylaşan Dündar, şu ifadeleri kullandı:

“Merkez Bankası Başkanı Gaye Erkan’ın emzirdiği bir bebeği var.

Bakıcı tutmak yerine anne ve babası bebeğe bakıyor. Onlar da emzirme saatlerinde işler aksamasın diye kendisiyle birlikte bankaya gidip geç saatlere kadar orada kalıyorlar.

Bir banka çalışanı birkaç gündür Gaye Erkan’ın babasıyla ilgili iddialar dile getiriyor. Bunlardan biri de baba Erol Erkan’ın bir personeli tokatladığı iddiası.

Ancak Ocak ayı başında Kübra isimli bir personel, anne Gamze Hanıma bir WhatsApp mesajı gönderiyor ve kul hakkından korktuğunu belirterek böyle bir iftira atılacağını haber veriyor.

Nitekim Gaye Erkan ABD’de Türkiye’ye kaynak bulmaya çalışırken iftira servis ediliyor.

Demek ki birilerinin Gaye Erkan’ın bu çabalarından fena halde rahatsız oldukları anlaşılıyor.”

Uğur Dündar’dan Gaye Erkan’a destek

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum

  1. 21 Ocak 2024, 11:36

    bunların arasında bir şey mi var?

  2. duayen gaztenekeciye bak abd Türkiye ye kaynak yaratacakmış. bir emperyalist uşağının diğer emperyalist uşağına sahip çıkması doğaldır.

  3. Bir tek belli zümrelerin çocukları mı emzirilmeyi hak ediyor. Başaka çalışan da kendi anasını babasını getirmek isterse ne diyelim?

  4. 20 Ocak 2024, 18:03

    Merkez bankasında bir çalışnaın anne ve babasının ne işi var? Bebek emziriyorsa her anne gibi sütün sağıp evine bırakacak.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!