Yavuz Bingöl: Bence yandaşlık kötü bir şey değil

featured

TV100’de Okan Bayülgen’in sorularını yanıtlayan Yavuz Bingöl, “Yandaşlık kötü bir şey değil mi?” sorusuna “Bence yandaşlık kötü bir şey değil.” yanıtını verdi. Bingöl CHP’li bir belediyenin de kendisinden yardım istediğini anlattı.

Yavuz Bingöl TV100’de Okan Bayülgen’in sunduğu Nokta programında açıklamalar yaptı.

Bayülgen’in sorusuna “Yandaşlık kötü bir şey değil mi?” sorusuna cevap veren ünlü türkücü, “Bence yandaşlık kötü bir şey değil. Her partinin kendi yandaşı yok mu? Onlar da yandaş sonuçta. Ben bir partili değilim. Bunun yandaşlık olarak algılanması doğru değil. Ben ülkenin sorunlarıyla birebir ilgilenen birisiyim.” dedi. 

‘CHP’Lİ BELEDİYE BENDEN YARDIM İSTEDİ’

 CHP’li bir belediyenin kendisinden yardım istediğini anlatan Bingöl “Özellikle sol sendikalar, dergiler, gazeteler ve radyolar benim 30 yıllık emeğimin hakkını asla ödeyemez. Ben çok sayıda dayanışma konserine gitmiş bir insanım. CHP’li bir belediye İbrahim Tatlıses ve Tarkan’ın konser ücretinde indirim yapması için benden yardım istedi” ifadelerini kullandı.

 

Yavuz Bingöl: Bence yandaşlık kötü bir şey değil

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 2 sene önce

  Yandaslik gercekten de kotu birseydir. Kime olursa olsun, ama siz sonucta cibiliyetinize yakisani yapiyorsunuz, bir de ustune guzel bir is ve olusta oldugunuzu dusunuyorsunuz.

  “Ve böylece Allah’ın haram kıldığını helal kabul ederler. Kötü işleri onlara süslü, güzel gösterildi. Allah kâfir topluluğu hidayete erdirmez.” Bakara, 2/26

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  Adam doğru söylemiş. Siyasi pozisyon alan herkes yandaş sayılır. Fazıl Say da yandaş, Mehmet Alabora da yandaş, Halit Ergenç de..

  Cevapla
 3. Şimdi adam yandaşım demiş açıklamış da burada şunu görüyorum Akp yi destekleyenler yandaş diye linç ediliyor ama Chp li oldumu alkışlanıyor.

  Cevapla
 4. 2 sene önce

  Avantan iyiyse niye yanlış olsun.Memleket yanmış,yıkılmış,soyulmuş,talan edilmiş sana ne birader.

  Cevapla
 5. 2 sene önce

  Bence hükümetin 15 yıl önceki programını alıp birebir uygulamaya kalkarak muhalefet yapmaya göre yandaşlık hiç de fena fikir değil. Hiç olmadı kazanan taraftayım diye pragmatik ve bireysel bir çıkarım yapıyorsun. Adam kendine yandaşım da demiş üstü kapalı da olsa. Demokratım, insanlığı düşünüyorum, adalet, evrensellik, kardeşlik, barış laflarının arkasına saklanmıyor.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!