16 yaşındaki Beyza’nın katili öldü

Bahçelievler'de, 16 yaşındaki Beyza Doğan’ı öldürdükten sonra kendi kafasına tabancayla ateş eden Selim Tekin tedavi gördüğü hastanede öldü.

featured

Cumhuriyet Mahallesi’nde meydana gelen olayda, Selim Tekin saplantılı olduğu Beyza Doğan’ın evine gelerek zorla içeri girdi.

Selim Tekin, daha sonra Beyza Doğan’ı banyoya götürerek tabancayla ensesine ateş ettikten sonra kendi kafasına ateş etti.

Yaşananların ardından açıklama yapan Beyza’nın babası Cuma Doğan, “Kızı Bağcılar Meydanı’na çağırdı ve orada kaçırdı. Benim şu anda adliyede bu şahıs hakkında 35 şikayet dosyam var. Kızımı beş kere kaçırdı. Olay olmadan önce benim evime gelip tekmeyle saldırdı, kapımı tekmeledi. Daha sonra ben savcıya gittim şikayette bulundum savcı koruma kararı çıkardı. ” ifadelerini kullanmıştı.

Beyza Doğan tedavi gördüğü hastanede dün hayatını kaybederken, Selim Tekin ise ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede bugün hayatını kaybetti.

BEYZA’YA ACI VEDA

2 günlük yaşam savaşını kaybeden Beyza Doğan dün ilçe mezarlığında öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında toprağa verildi.

thumbnail
İlişkili Haber

5 kere kaçırdı, 35 kez şikayet edildi… Evine zorla girerek 16 yaşındaki Beyza’yı katletti!

16 yaşındaki Beyza’nın katili öldü

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 2 ay önce

    Tetiği çeken kişi öldü. Sorumlular duruyor.

  2. 2 ay önce

    Keske olmeseydi hapislerde curuseydi derdim ama, burasi Lut kavmi. Yasasaydi arkada kalanlari mahkemelerde surundurecekti, ve muhtemelen 3-5 yil sonra cikacakti bir sekilde.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!