Bakan Koca’dan toplu taşımada maske mesajı

Sağlık Bakanlığı, 22 Mayıs 2022 tarihine ait son koronavirüs verilerini paylaştı. Sağlık Bakanı Koca 'Uzun süredir beklediğimiz gün geldi... Daha düşük sayıların haberini vermek dileğiyle' dedi.

featured

Günlük koronavirüs tablosu her akşam Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanıyor. 22 Mayıs Pazar günlük koronavirüs tablosuna göre Türkiye’de son 24 saatte 118 bin 852 Kovid-19 testi yapıldı, 905 kişinin testi pozitif çıktı, 5 kişi yaşamını yitirdi.

BAKAN KOCA’DAN MASKE AÇIKLAMASI

Vaka sayısının binin altına inmesi nedeniyle Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan açıklama geldi. Bakan Koca, “Vaka sayısı 905. Uzun süredir beklediğimiz gün geldi. Vaka sayısı 1.000’in altına düştü. Vefat sayımız ise 5. Vaka sayısı üç gün üst üste binin altında gerçekleştiğinde, maske kullanımı toplu taşımada da zorunlu değil serbest olacak. Daha düşük sayıların haberini vermek dileğiyle!” ifadelerini kullandı.

Bakan Koca’dan toplu taşımada maske mesajı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 9 ay önce

    Sözde pandemi esnasında tutarlı bir şekilde uygulunan tek politika; insanları her konuda muallakta bırak, ikilikler oluşsun, vatandaşı vatandaşa polis yap. Başarılı da oldu, çok fazla akılsız vatandaşın olduğu da bu vesile ile tescillendi.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!