Cem Küçük: Suriyeliler olmasa bazı sektörler eleman bulmakta zorluk çeker

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ı sığınmacılar konusundaki açıklamalarını eleştirerek, "Suriyeliler olmasa bazı sektörler eleman bulmakta zorluk çeker" dedi.

featured
service

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük bugünkü yazısında Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ı sığınmacılar konusundaki açıklamalarını kaleme aldı.

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, “Düzensiz göçe zaten izin verilmiyor. Sınırı korursun. Ama canını kurtarmak için ülkemize sığınmış adamı göndereceğim demek o kişi ölsün demektir. Esad’ın insanları çukurlara atıp gaz dökerek yaktığını tüm dünya gördü” ifadelerini kullandı.

Küçük, yazısında şu ifadeleri kullandı:

“Suriye ve mülteci meselesini sosyal medyada kaşıyan bazı tipler iç ve hatta dış savaş peşindeler. Bunların başını FETÖ’cüler kaşıyor. İçişleri Bakanı’nın dün TGRT Haber’de dediği gibi bunlar Türk ekonomisini baltalamak için de bunu yapıyor. Araplar Türkiye’ye gelmesin istiyorlar. Suriyeli Arap korkutulursa BAE, Suudi ve diğer Arap ülke vatandaşlarının da ayağı Türkiye’den kesilsin istiyorlar… Yaşadığımız ekonomik sıkıntıları kötüye yorumlayıp işsiz insanlara, ‘Suriyeliler yüzünden işsizsiniz’ diyorlar. Hâlbuki Suriyeliler olmasa bazı sektörler eleman bulmakta zorluk çeker. Ha, devlet sosyal medyada kimin ne yaptığının farkında. Gereken suç duyuruları yapıldı. Bu kadar yabancı düşmanlığını anlamak mümkün değil. Yüzde 0 oyu olan Ümit Özdağ yabancı düşmanlığı ile gündem oluyor. Oyum artar sanıyor!”

 

 

Cem Küçük: Suriyeliler olmasa bazı sektörler eleman bulmakta zorluk çeker

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

13 Yorum

 1. Meslek Liselerini pasivize edilsin, kalifiye eleman it muamelesi görsün oh ne ala, eğitimli elemandan önce eğitimli patron lazım bu ülkeye.

 2. 1 hafta önce

  Yalan söylüyorsun bu bir, bazı sektör ne demek lan, ismi yok mu bu sektörlerin. Eğer öyle bir sektör varsa, insan sömürüsü ile ayakta duran, olmasa daha iyidir. Bu sektörlere örnek olarak fuhus ve uyuşturucu kaçakçılığı ornel olarak geliyor aklıma ilk. Küçük cem.

 3. 1 hafta önce

  turklerin azinlik yapilmasi planlarina karsi gelen herkesi irkci ve yabancı düşmanligi yapmakla karaliyorlar. SÖZDE canını kurtarmak için ülkemize sığınmış adam bayramda ulkesine gidip bayram bıttıkten sonra Türkiyeye geri dönüyorsa döndükten sonra da ben türk imamın arkasında namaza durmam diyorsa ve siz hala bunlar evine donsun diyenlere irkci ve yabanci dusmani diyorsaniz Bu ANCAK sizin neyi amacladiginizi ve iftiraci oldugunuzu ortaya doker.

 4. 1 hafta önce

  Eleman bulamazlarsa sen gidersin, ailecek çalışırsınız o sektörlerde. Hem sektörlere destek atarsın hem de senin için de ek iş olur. Eline aylık 2-2,5 bin lira geçer. Lakin sigorta yok ona göre. O sektörlerin sahipleri de yine her yıl cip değiştirir. Olur mu ? Uyanık seni?

 5. 1 hafta önce

  Yalancı herif! Esad kimi nerede gaz döküp yaktı? O senin ülkende oldu, Sivas’ta hatırlar mısın? Ah seni seni…

 6. 1 hafta önce

  Cidden soyadını alan ataları çok ileri görüşlüymüş. Allah kimseyi bu kadar KÜÇÜK düşürmesin.

 7. 1 hafta önce

  Bir sen eksiktin Cem Küçük.Bu ülke bugüne kadar kaçak göçmenlerlemi
  gelişti,büyüdü?Tabiki hayır.O bahsettiğin sektörler sigortasız ve üçbeş
  kuruşa bu garibanları çalıştırıp milyonlar kazandılar.Onlar giderse tatlı
  kazançlarda bitecek.Sen bunların sözcüsümü oldun hadi oradan.

 8. 1 hafta önce

  Küçük Cem, T.C yurttaşlığının ucuz işgücü karşısında hükmü yoksa işverenler bizi toptan göndersin 85 milyon Afrikalı Hintli getirsin öyleyse iyi mi!

 9. 1 hafta önce

  bu ne aymazlıktır , bu düzen böyle gitmez. akp ve yandaşları için Türk milleti yok oluyor

 10. 1 hafta önce

  Bizim sokakta asfalt çalışmasında belediye bu yerli milliyiz diyen partinin belediyesi fakat çalışanların çoğu yabancıydı.Köle gibi çalıştırıyor taşeron bunları.50 yıldır asfalt işinde çalışan yabancıyı yeni gördüm

 11. 1 hafta önce

  Bu adamın ne dediğinin ne önemi var ki. Veryansıntv bazen beni şaşırtıyor. Bu adamın düşüncelerini öğrenmek için veryansıntv’yi takip eden olduğunu düşünmüyorum. Bu adamı haber yaparak yucelttiginizin farkında değil misiniz?

 12. 1 hafta önce

  bulunur

  ailem tekstille uğraşıyor, istersek buluruz ama devletin vergi indirimi yapması lazım yoksa kaçak suriyeli çalıştırmaya devam edilecek yine, işin kötü tarafı kolay kolay da entegre olan bir topluluk değil, türkmen çalışanım vardı onlar bizimle genelde daha uyumlu ve hızlı çalışıyorlar, eğer çok işçi aranıyorsa Türkmenistan a bir telefon açılması yeterli

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!