İBB’den ‘Nagehan Alçı’ savunması: Bölgede çok seviliyor

Karadeniz turunda Ekrem İmamoğlu'na eşlik eden gazeteciler arasında Nagehan Alçı'nın da yer alması tepki çekmişti. İBB Sözcüsü Murat Ongun, "Biz bu tartışmaları önemsemiyoruz. Bu eleştiriler 200-300 kişinin kendi arasındaki yorumları, eleştirileridir" dedi.

featured
service

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun, aralarında Nagehan Alçı, Ertuğrul Özkök, İsmail Saymaz, Akif Beki, Özlem Gürses’in de olduğu gazetecilerle çekilen Karadeniz gezisi fotoğrafı hakkında konuştu. Nagehan Alçı’nın İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu‘na eşlik eden gazeteciler arasında yer alamsı tepki çekmişti.

Kamuoyunda gündem olan fotoğraf hakkında Fox TV’den İsmail Küçükkaya’ya konuşan İBB Sözcüsü Ongun, “Biz bu tartışmaları önemsemiyoruz. Bu eleştiriler 200-300 kişinin kendi arasındaki yorumları, eleştirileridir” dedi.

Ongun, Nagehan Alçı eleştirilerine yönelik de, “Nagehan Alçı o bölgede çok seviliyor. Biz fotoğrafın bütününe bakıyoruz” dedi.

Ongun, şu ifadeleri kullandı:

“Biz o tartışmaları önemsemiyoruz. Medyanın kendi içerisindeki tartışmalar olarak değerlendiriyoruz. Bu eleştiriler 200-300 kişinin kendi arasındaki yorumları, eleştirileridir. Biz bunu çok da önemsemiyoruz doğrusu. Biz Twitter’a bakmıyoruz.

Fotoğrafı ben istedim en son aşamada. Yazılar yazılıyordu, paylaşımlar yapılıyordu, ben biraz gazeteciler üzerinde yürüdüm. Bu bizim ilk seyahatimiz değil. Bundan sonra da yapacağız. Ardahan’da bir gezi var. Aslında bu geziye Hande Fırat’ı da davet etmiştim. Eşi ile ilgi olarak bazı tartışmalar olduğu için gelemedi. Başkalarını da davet ettik, birinin tatili birinin başka bir şeyi vardı. Ben bu tartışmaları çok önemsemiyorum.

Nagehan Alçı oralarda çok seviliyor. Ben kendi başıma yapmıyorum ki, bu listeyi kendi başıma hazırlamadım. Gezi hazırlarken listeyi sayın başkana sunuyorum. Sayın başkan onay vermeseydi ben bu geziyi düzenleyebilir miydim? İmamoğlu’nun keyfi yerinde. O, bu tartışmalara bakmıyor. Biz genel fotoğrafın bütününe bakıyoruz.”

İBB’den ‘Nagehan Alçı’ savunması: Bölgede çok seviliyor

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

11 Yorum

 1. 2 hafta önce

  Heyy, İmamoğluna oy veren birkaç yüz kişi Nagehan dedikodusu yapmayın. Murathan Ongun ağzınıza biber sürer.. Ne diyorsa tıpış tıpış onu yapın.!.

 2. 2 hafta önce

  Evet otobüs içindeki herkesin Ukrayna ordusu gocuklu nagehani çok sevdiği belli. Herhalde bölgeden kasıt otobüsün içi. Bunları geçin, bu nagehan ve zevcesinin diğer feto artıkları dışında, sezen aksu dışında bir tane dostu var mı acaba.

 3. 2 hafta önce

  Nagehan’la cekilen foto, Imamoglu’na oy vermeme kararimin ne kadar dogru oldugunu gostermistir. Ya Mansur Yavas’a oy veririmya da, oy kullanmam

 4. 2 hafta önce

  sizi gidi takiyyeciler sizi. nagehanı seviyorlar diye yanınıza aldınız madem, birkaç tane de eski TS li topçu alaydınız o zaman. işiniz gücünüz algı algı

 5. Yoo.Ben Trabzon Akçaabat’lıyım.İğreniyorum bu kadından.Hele Beşikdüzü,Tonya,Vakfıkebir,Akçaabat sokaklarına gel sor.Çıkışta muhtemel senin için de aynı duygulara sahip olacaklar.

 6. 2 hafta önce

  Akif Beki, Ertuğrul Ozkok, Özlem Gürses varsa Nagehan da olabilir bence, aynı … leciverdi hepsi. İmamogluna yakışan bir kadro.

 7. 2 hafta önce

  Ayni tas ayni hamam

 8. Emperyalizmin nin yeni cici çocuğu Ekrem.

 9. 2 hafta önce

  Murat Ongun, bizde seni önemsemiyoruz.

  Cevapla
 10. 2 hafta önce

  23 yıldır istanbulluyum, ne ben ne çevremde hiçkimse nagehan yağcısını sevmiyor

 11. 2 hafta önce

  Ben Karadenizlim. Çevremde hiç seveni görmedim👍

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!